5801
Фестиваль національного кіно «Відкрита ніч» 2015

Фестиваль національного кіно «Відкрита ніч» 2015

Сб, 27 июня 2015
Запорожье, Украина
пр. Металлургов,1-А [на карте]

«Нам сказали, що українського кіно немає.

Ми не повірили і зробили кінофестиваль «Відкрита ніч».

Михайло Іллєнко – відомий український режисер,

засновник і незмінний організатор фестивалю.

«Відкрита Ніч» народилася у червні 1997 року як огляд найцікавіших здобутків саме українського кіно, яке тоді переживало важкий час стагнації. На сьогодні фестиваль є своєрідною лабораторією з перевірки нових ідей для вітчизняних кінематографістів та пошуку молодих талантів, які можуть стати новими обличчями українського і світового кіно.

За 18 років роботи фестивалю у складі журі побували понад 100 відомих митців не лише України, а й світу. Серед них: Ліна Костенко, Олег Скрипка, Влад Троїцький, Юрій Андрухович, Оксана Забужко, кінознавець з Польщі Гжегож Пеньковський, композитор Вірко Балей (США) та багато інших.

Кожного року фестиваль іменується як «Дубль». Головною локацією перших «Дублів» був майданчик на Андріївському узвозі. Але організатори фестивалю були вимушені змінити місце через деякі незручності майданчика. З 2014 року фестиваль проходить на столичному «Арт-причалі», який поєднує в собі дух історії та урбаністичного простору. Відкритий майданчик на березі Дніпра додає особливої магії, яку дуже цінують усі пошановувачі мистецтва.

З 2014 року 1+1 медіа стала партнером та співорганізатором події, що дозволило пов’язати світ кіно і телебачення. Внаслідок цього, програма конкурсу доповнилася окремими номінаціями і для телевізійних проектів, такі як: спеціальний репортаж, короткометражниий фільм «Моя Незалежність» та рекламний ролик.

Фестиваль щорічно розширює свою географію. 2014 року завдяки передовим технологіям «Відкрита Ніч» охопила десятки міст України у форматі онлайн-трансляції. У 2015 році, окрім столиці, будуть відкриті повноцінні майданчики ще у кількох українських містах, а у форматі онлайн-трансляції доєднатись до фестивалю зможуть у більш ніж 30 українських містах, а також у Європі та Канаді.

«Відкрита ніч» – фестиваль, покликаний що раз відкривати нові українські імена у галузі кінематографу та телевізійного виробництва. 18 рік поспіль пошановувачі кіно збираються наприкінці червня просто неба, щоб насолодитися новим, українським кіно. Фестиваль «Відкрита ніч» проходить під девізом: «Ми. Для нас. Про себе.»

Фестиваль спрямований об’єднати творчу молодь з усієї країни. Окрім столиці, «Відкрита ніч» одночасно відбудеться ще для кількох великих міст країни, в яких запрацюють повноцінні масштабні майданчики. Також, вже в звичному форматі онлайн-трансляції, фестиваль матиме свої осередки у понад тридцяти українських містах, а також в Європі та Канаді. Відчути смак кіно-ночі зможе кожен охочий.

Щоб взяти участь у фестивалі, зовсім необов’язково бути професійним режисером. Головний критерій – любити мистецтво та відчувати жагу до розвитку українського кінематографу. Для цього необхідно дотримуватися власної ідеї, зберігати традиції українського мистецтва та впроваджувати нові концепції розвитку вітчизняної кіноіндустрії. Фестиваль шукає молоді таланти, які згодом стануть обличчями українського і світового кіно.

«Відкрита ніч» - лабораторія з перевірки нових ідей для українських кінематографістів.

2014 року 1+1 медіа стала партнером та співорганізатором фестивалю, що дозволило тісніше пов’язати світ кіно і телебачення. Окрім традиційних кіно номінацій, конкурсна програма налічує окремі телевізійні.

2015 року термін проведення фестивалю розширили до 2 днів і 1 ночі. Окрім традиційного фестивального показу, у програмі – перегляд найкращих студентських фільмів з Європи, майстер-класи від провідних українських і європейських митців та пітчинг ідей «The Next Big Thing -2015».

За традицією, фестиваль «Відкрита ніч», пропонує усім охочим відмовитись від сну на 1 червневу ніч і приєднатися до українського кіно мистецтва.


Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 16 июня 2015

Запорожье - Скоро

Группа Сплин в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 14 июня - 14 июня 20:00

Машина Времени. Концерт в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 05 ноября - 05 ноября 19:00
Показать все