162
кейкома матсуи в киеве

Keiko Matsui The Best в Києві 2013

Вт, 19 марта 2013
Киев, Украина
вул. Червоноармійська, 103 [на карте]

Кейко Мацуї - артист без громадянства. Невпинно гастролюючи, вона доносить свою творчість практично в кожен куточок світу. Музика Кейко Мацуї не знає кордонів, а змішування музичних впливів зробили її воістину унікальною.


«Музика безмежна і створює єдність серед людей», - запевняє японська піаністка та композитор. «Не один раз я переконувалася в тому, що музика рятує мене. Між мною та шанувальниками моєї творчості завжди присутній зв'язок, разом, а також за допомогою моєї музики, ми поділяємо гармонію ». Активіст по природі, Кейко (вимовляється як Кей-Koe, в перекладі з японського означає «щаслива, святкова дитина») використовує свою музику не тільки в якості діалогу зі світом, вона також віддала свій голос на користь таких гуманітарних організацій і фондів, як: Всесвітня продовольча програма ООН, Організація підтримки пацієнтів потребують донорах кісткового мозку, а також Національна програма донорів та Фонд мозку.

З продажем більш ніж 1,5 мільйона альбомів і безліччю концертів по всьому світу, Кейко Мацуї є однією з найяскравіших зірок в області інструментальної музики. Вільна душа і творчі гени забезпечили їй неймовірну можливість ділити сцену з такими відомими особистостями, як Стіві Уандер, Майлс Дейвіс, Дейв Коз, Х'ю Масекела і Боб Джеймс. 25 січня 2011 рекордингова компанія «Shanachie Entertainment» випустила на світ «The Road ...», довгоочікуваний, вироблений самостійно, двадцять другого альбом Кейко, випущений в США.
«Кейко Мацуї виходить за всі рамки класів та категорій», - стверджує Дені Уейс, віце-президент «Jazz A & R» компанії «Shanachie Entertainment». «Безумовно, Кейко - чудовий джазовий виконавець, її музика наділена сильним класичним, світовим і новоепохальним впливом, що в результаті є справді унікальним. Обдарованість Кейко затьмарює інших, її дивовижні мелодії просто захоплюють дух!

19 березня 2013 року

початок о 19:00

м. Київ, Національний палац мистецтв "Україна", вул. Червоноармійська, 103

квитки: 200 - 1000 грн.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 09 ноября 2012

Видео