6109
Ше.fest 2015 (22-23 серпня)

Ше.fest 2015 (22-23 серпня)

Вс, 23 августа 2015
Черкассы, Украина
с. Моринці [на карте]

Художники, поети та кобзарі об’єднаються, щоб розказати про Шевченка

Другий фестиваль Тараса Шевченка Ше.Fest відбудеться, на землі де босим ходив Тарас, в с. Моринці 22 -23 серпня, під гаслом «Еволюція твого духу». На локації фестивалю діятиме Просвітницька галявина, програма якої наповнена цікавими та відомими людьми.

Відкриття Ше.Fest розпочнеться саме на Просвітницькій галявині 22 серпня о 12:00 з перформансу від черкаського театру на чолі з філософом та актором Ярославом Литвином.

Два дні заходів, які відбуватимуться на цій галявині, чергуватимуться між якісною музикою, бандуристами, цікавими лекторами, казками, гутірками з учасниками АТО та феєричними театральними постановками.

Також в програмі заплановані виступи бандуристів Михайла Коваля та Миколи Товкайла. Свої авторські казки для дітей та дорослих розказуватиме Сашко Лірник.

Завітає на фестиваль і Євген Нищук - народний артист України, громадський діяч, голос Майдану, Міністр культури (2014 року).

Музична частина лежить на плечах творців якісної української музики, зокрема заплановані виступи Ореста Криси (артист Національного Заслуженого Академічного Симфонічного оркестру України); гуртів «Харрі Деш», «ДельТора», «Апокриф», «Інше Небо», «Semmar» та піаніста «PIANO EXTREMIST» і співачки Христини Халімонової.

Серйозним розмовами та думками про ситуацію в країні ділитимуться учасники АТО: Ростислав Мартинюк, Юрій Сиротюк та бард Юрій Старчевод.

До виступів готуються театральні студії: Ярослав Литвин з театральним читанням «Кобзаря» (інсценівкою «Відьми», «НаДаху»), молода театральна Дніпропетровська студія «Герць».

З письменників на галявину замітають Василь Шкляр, Роман Коваль та Світлана Поваляєва приїдуть, аби поговорити про власні книги і патріотизм. Михайло Дяченко, художник та творець листівок «Хрещені вогнем», поділиться власним умінням та думками у моменти створення свої робіт.

Присутніми також будуть і шевченкознавці-науковці, які розкриють нові цікаві факти з життя Шевченка. Шевченкознавці: Оксана Данильченко «Психоаналіз творчості Тараса Шевченка: інтимні аспекти», Мирон Гордійчук «Як святкували сторічний ювілей Тараса Шевченка», Анна Шаповалова «Відомий та невідомий Тарас Шевченко: Щоденник поета», Тетяна Каліна «Масони в оточенні Шевченка».

Другий день фестивалю розпочнеться з поетичного батлу, на якому читатимуть прості поети на рівні з відомими іменами. Завершить батл, поет та улюбленець жінок, Дмитро Лазуткін.

Зазначимо, що на музичній сцені фестивалю виступлять гурти: Тінь Сонця, ВЕРЕМІЙ, ФІОЛЕТ, ФЛІТ, Дримбададзиґа, ВІЙ, Друже Музико, Merva, Latur, Колір Ночі, Мрія Життя, Хочу ЩЕ!, Оркестр Гарррного Настрою, Сонце В Кишені, Троє На Дивані та інші.

Нагадаємо, фестиваль – благодійний. Зібрані кошти будуть передані на підтримку українських військових.

Повна програма Просвітницької галявини на офіційному сайті: http://shefest.org.ua/prohrama

Щоб підтримати фестиваль фінансово, перейдіть за посиланням https://biggggidea.com/project/1191/

За новинами стежте на офіційному сайті фестивалю або в соціальних мережах: www.facebook.com/she.fest або vk.com/she.fest


Наші партнери: «Крамниця патріота», «УкрМОДА», Спілка орендарів та підприємців України, Рекламна агенція «INSIDE», благодійний фонд «Урожай громаді».

Наші генеральні інформаційні партнери: «Інформаційна агенція «112 UA», Журнал «Країна», журнал «Тиждень», Телерадіокомпанія «ВІККА».

Наші інформаційні партнери: Журнал «РоботодавецЬ», «Читомо», «Молоде радіо», «Євразія-медіа», «Про все», «Соловейко», «ПРОЧЕРК», Всеукраїнське радіо «Голос Свободи», «НародUA», «Мій дім Україна», «Гречка», «Daily Metal», «Експеримент», «MOLODI.IN.UA», «uFest.in.ua», радіо «Тарасова гора».

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 24 июля 2015