724
Концерт Erisioni - 130 років! у Львові. 2015

Концерт Erisioni - 130 років! у Львові. 2015

Ср, 07 октября 2015
Львов, Украина
просп. Свободи 28 [на карте]

7 жовтня, середа, о 19:00 – Концерт Erisioni - 130 років!

Львівська Опера, просп. Свободи 28

«Erisioni» - найстаріший колектив Грузії, іменований «музеєм фольклору», цього року святкує 130-ий ювілей. До цієї дати колектив представить унікальне за масштабом та оформленням шоу.

Сьогодні ансамблем керує народний артист Грузії Джемал Чкуаселі. У 1999 році французький продюсер Паскаль Джордан і американець Джим Лоу зацікавилися творчістю грузинського колективу і вклав кошти у створення унікального шоу, яке не поступається західним аналогам. З цією програмою "головний скарб Грузії" виступив у 120 країнах земної кулі.

За дві години концерту артисти демонструють зразки фольклору усіх регіонів Грузії, змінюючи костюми і перелаштовуючись на різні «регістри» темпераментів народу Грузії.

Грузинські танці відображають грузинське життя. Деякі з них про хоробрість і мужність, інші - про витонченість і елегантність. У танці відтворюються реалістичні картини Грузії: зустріч закоханих у засніженого підніжжя Кавказьких гір, святкування весілля, історія падіння фортеці і навчання юнаків битви на шаблях. Поєдинки, імітація верхової їзди, запаморочливі піруети танцюристів, танці, пісні, національні музичні інструменти, все це справляе непересічне враження.

Квитки - 200-1500 грн.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 27 июля 2015

Львов - Концерты

Показать все