5516
Фестиваль АРТМІСТО 2015 (5-6 вересня)

Фестиваль АРТМІСТО 2015 (5-6 вересня)

Вс, 06 сентября 2015
Днепр, Украина
Днепропетровск [на карте]

Артмісто — це детонатор для нових імен, нової музики, свіжих та сміливих поглядів. За допомогою ідеї краудфандингу, згуртованої та відчайдушної команди, нових ідей ми взмозі втілити в життя всі забаганки, нам необхідна лише ваша допомога та тепла підтримка.

Хочете почути нове звучання? Відчути біти, які пронизують все єство? Насолодитися мистецтвом під відкритим небом? Продемонструвати свої роботи, які припадали пилом? Напруженні в очікуванні дива нерви, таємничі артисти, політ фантазії та душевні пориви митців – все це для вас. Що саме хочете відчути ви?

Фестиваль стане вашою чарівною паличкою для вільного вираження думок, розвитку особистості, втілення мрій у життя. Певною мірою фестиваль творять самі його відвідувачі. За вашою участю ми створимо фестиваль по-новому, по-свіжому, по-вашому.
Щоб задовольнити навіть найвибагливішого відвідувача, ми готуємо сім дивовижних локацій:

- Гучна зона із найкращими молодими та вже відомими гуртами та незабутнім фаєр-шоу

- Лаундж зона, де ви зможете насолодитися чарівною музикою, літературними читаннями, різноманітними майстер-класами, інтерактивними івентами;

- Зона візуального мистецтва з виставками, стріт арт-батлами, мітингами, інсталяціями;

- Кіно під зірками, корисні та цікаві лайфхаки для тих, хто хоче гарно знімати власноруч;

- Love-made майдан. Це таємниче місце створене спеціально для тих митців, які хочуть наповнити серця глядачів теплотою, любов’ю, умиротворенням і спокоєм, і тих відвідувачів, які готові підтримати нашу казкову атмосферу та стати її часткою;

- Майданчик для активного відпочинку. Для переповнених енергією молодих людей є чудова можливість спробувати себе на нашому спеціальному майданчику або насолодись виступами справжніх профі екстримального спорту;

- Закрита локація з особливим дійством для найбільших меценатів фестивалю;

На нас чекають більше сотні артистів, десятки виставок, концертів, перфомансів, інтерактивних івентів, майстер-класів. Для найактивніших обраних відвідувачів передбачені неймовірні вигоди: знижки, подарунки, відзнаки та доступ у секретну локацію на закриту вечірку зі спеціальними гостями!

Ми відриваємось від сірих буднів та будуємо ціле місто культури, креативу, самовираження та натхнення для кожного учасника. Нумо створимо власний простір, де всім буде тепло, затишно та ду-уже креативно. Це чудовий шанс насолодитися нашими молодими, шаленими і просто космічними митцями.


Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 августа 2015

Днепр - Фестивали

БezViz Festival 2022

Монастырский остров 12 августа - 14 августа
Показать все

Днепр - Скоро

Ногу Свело в Днепре

Летний театр 10 июня - 10 июня

Группа Сплин в Днепре

Стадион Метеор 16 июня - 16 июня 20:00

БezViz Festival 2022

Монастырский остров 12 августа - 14 августа
Показать все