1123
Національний чемпіонат з кондитерського мистецтва «BISCOTTI chef  кондитер» (17-18 жовтня 2015)

Національний чемпіонат з кондитерського мистецтва «BISCOTTI chef кондитер» (17-18 жовтня 2015)

Вс, 18 октября 2015
Львов, Украина
Львов [на карте]

Уперше в Україні відбудеться Національний чемпіонат з кондитерського мистецтва «BISCOTTIchef кондитер»

Вже традиційно восени, 16 – 18 жовтня, у Львові відбудеться Національне Свято Шоколаду. Цього року свято особливе тим, що компанія BISCOTTI започатковує щорічний Національний чемпіонат з кондитерського мистецтва «BISCOTTI chef кондитер» з метою розвитку культури кондитерського мистецтва та популяризації професії кондитера в Україні. Стратегічним партнером чемпіонату виступає DGF International Culinary Concept, а спеціальним - DGF International Culinary School. Чемпіонат відбудеться 17-18 жовтня 2015 року у Львівському палаці мистецтв у рамках Національного Свята Шоколаду.

До участі в чемпіонаті запрошуються кондитери, шеф-кондитери, помічники шеф-кондитерів, шоколатьє. Реєстрацію для участі в чемпіонаті буде відкрито 12 серпня та триватиме вона до 25 вересня 2015 року. Серед усіх поданих заявок буде обрано 8 кращих претендентів, які й покажуть свою майстерність 17 – 18 жовтня на «BISCOTTI chef кондитер».

Кожен учасник протягом двох днів Національного чемпіонату з кондитерського мистецтва повинен приготувати 1 шоколадну скульптуру, 1 торт (антреме) з двома видами начинок та смаків та 1 вид цукерок. Обов’язковою є презентація готових кондитерських виробів. Оцінювати майстерність восьми учасників буде журі чемпіонату, до складу якого увійдуть високопрофесійні шеф-кондитери французької кулінарної школи DGF International Culinary School, спеціально запрошений французький шеф світового рівня та найкращі українські експерти.

Переможець буде нагороджений титулом «Шеф-кондитер BISCOTTI 2015 року».

Офіційні правила участі в Національному чемпіонаті з кондитерського мистецтва опубліковані на сайті www.biscotti-group.com в розділі «Chef кондитер».

«BISCOTTIchef кондитер». 17 – 18 жовтня 2015 року. Поєдинок кращих кондитерів України!

Сайт: biscotti-group.com

IX Національне Свято Шоколаду 2015 (17-18 жовтня)© md-eksperiment.org

Опубликовано: 14 августа 2015

Львов - Скоро

Показать все