652
​Світлана Весна у Львові 2015

​Світлана Весна у Львові 2015

Пт, 04 сентября 2015
Львов, Украина
вул. Чайковського, 7 [на карте]

4 вересня о 19:00 у приміщенні Львівської обласної філармонії відбудеться благодійний концерт Світлани Весни із сольною програмою «Мій рідний край», метою якого є популяризація української пісні і збір коштів для дітей, які потребують лікування. Запрошений гість концерту, фіналіст шоу «Голос країни» Назар Савко.

Світлана Весна – відома українська співачка, ведуча телевізійних програм та концертів, голова благодійного фонду «Назустріч дітям».

У 2007 р. Світлана взяла участь у ювілейному концерті поета-пісняра, народного артиста України Вадима Крищенка (Палац «Україна»). В цьому ж році співачка презентувала відеокліп на пісню Володимира Куртяка, слова Вадима Крищенка «Мій рідний край».

В 2009 р. організувала благодійний концертний тур «Назустріч дітям», всі кошти з якого були передані на лікування хворих дітей. Отримала нагороду від голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації «Молодий лідер Прикарпаття».

Популярність співачці додали нові відеокліпи на пісні «Весна» (слова Надії Романів, музика Володимира Куртяка) та «Перше почуття» (музика Ніколо Петраша, слова Любові Пономаренко). В 2010 р. Світлана Весна випустила альбом «Мій рідний край». На творчій стежині Світлани – перемоги на міжнародних, всеукраїнських, обласних фестивалях і конкурсах.

Світлана Весна дарує свою творчість не тільки в Україні, а з піснею неодноразово побувала в Польщі, Румунії, Литві, Італії. На Фестивалі миру народів світу в Італії Світлана представляла Україну, де провела 10 концертів. У репертуарі співачки понад 100 пісень, серед яких улюблені, акапельні «Летять галочки», «Колискові».

У 2012 р. стала переможницею телепроекту «Україна-Я-Україна» з піснею «Діти України» та як телеведуча програми «На добру ніч малятам». Брала участь у телепроекті “Фольк-мюзік” як запрошена гостя й стала переможницею сезону програми “Наша пісня” на Першому національному каналі.

Нещодавно, 5 квітня, Світлана Весна взяла участь в ювілейному концерті Вадима Крищенка «День сповіді» у великому залі Палацу «Україна» та 27 травня виступила на концерті народної артистки України Ніни Матвієнко «Ми єдині і Україна в нас одна» (НПМ «Україна»).

За словами самої співачки: « З материнським молоком пісня влилася в мою душу, і з піснею я іду по життю».

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 21 августа 2015

Львов - Концерты

Показать все