2114
24 серпня молодь відзначає День Незалежності у Житомирі

24 серпня молодь відзначає День Незалежності у Житомирі

Пн, 24 августа 2015
Житомир, Украина
Житомир [на карте]

На головному молодіжному заході до Дня Незалежності вперше прозвучать кавер-версії відомих українських хітів, патріотичні dj-треки на підтримку єдності нашої держави, розіграють серед глядачів головний приз - планшет і традиційно визначать Королеву Дня Незалежності на молодіжному патріотично-мистецькому фестивалі "МИРНЕ ПОЛІССЯ – ЄДИНА КРАЇНА!".

У понеділок, 24 серпня, о 17 годині на сцені Центральної арки міського парку культури ім. Ю. Гагаріна проходитиме молодіжний патріотично-мистецький фестиваль "МИРНЕ ПОЛІССЯ – ЄДИНА КРАЇНА!" (в рамках громадсько-мистецького проекту "Молодь за мир і процвітання України-2015").

Оскільки в Житомирі до Дня Незалежності ніхто нічого для молоді не організував, тому прогресивна молодь Полісся вирішила відзначити цей визначний для нашої держави день по-особливому і надзвичайно цікаво: з українським колоритом, молодіжною креативністю та піднесеним настроєм. Цього року фестиваль "Мирне Полісся – єдина країна!" розкриє свої обійми новим загонам численної творчої молоді Полісся.

Проведенню заходу сприяють управління сім'ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації, управління культури Житомирської міської ради, які постійно піклуються про молодь та її уподобання.

Розпочнеться захід патріотичною молодіжною руханкою "УКРАЇНА У СЕРЦІ" за участю юнаків та дівчат, небайдужих до рідного краю, а також усіх бажаючих долучитися до яскравого дійства.

Відбудеться урочисте відкриття нового мистецького року для творчо обдарованої молоді Житомира та усього Полісся. Молоді симпатики української сучасної та народної пісні виконуватимуть кавер-версії відомих українських хітів "Червона рута", "Водограй", "Тече вода", "Соколята", "Я піду в далекі гори", "Тиха вода", "Черемшина" і багатьох інших.

Спеціально до Дня Незалежності України готується визначення та урочисте відзначення Королеви Дня Незалежності. Цей високий титул професійне журі присудить найчарівнішій полісянці, а претенденток цього року буде вдосталь – і серед дітей, і серед дорослих.

У програмі заходу – виступи відомих молодіжних гуртів та виконавців, вихованців міського культурно-спортивного центру, працюватимуть творчі майстерні різноманітних молодіжних суб-культур.

Закінчиться молодіжний патріотично-мистецький фестиваль "МИРНЕ ПОЛІССЯ – ЄДИНА КРАЇНА!" парадом українських ді-джеїв. Вперше в Житомирі прозвучать патріотичні DJ-треки на підтримку єдності нашої держави.

Отож, юнаки та дівчата, якщо ви бажаєте по-справжньому відзначити День Незалежності України, завітайте 24 серпня, у понеділок, о 17 годині до Центральної арки міського парку культури і відпочинку на патріотично-мистецький фестиваль "МИРНЕ ПОЛІССЯ – ЄДИНА КРАЇНА!"© md-eksperiment.org

Опубликовано: 21 августа 2015