594
ВИСТАВА Очі блакитного собаки

ВИСТАВА "Очі блакитного собаки" в Молодому театрі

Чт, 18 апреля 2013
Киев, Украина
вул. Прорізна, 17 [на карте]

Режисером постановником цієї неймовірної історії кохання є молодий режисер із Сімферополя Антон Романов. Вистава «Очі блакитного собаки» (п’єса Кіри Малініної за однойменним твором Габріеля Гарсія Маркеса).


Герої вистави (у ролях – Валерія Ходос, Марк Дробот) зустрілись… уві сні. Апотім ще раз… і ще… І тепер, кожного разу прокинувшись, вони блукаютьвулицями міста, сподіваючись на зустріч. Здається, вона неминуча, адже у нихє пароль, щоб не розминутись, – чудернацькі слова «очі блакитного собаки».Та чи зможуть вони відчути одне одного, доторкнутися, спіймати подих, теплорук?.. А можливо, вони живуть на різних півкулях планети, у різні часи і епохи,та їхнє кохання так і залишиться всього лише сном....

Режисер Антон Романов коментує власні філософські пошуки під час роботинад виставою «Очі блакитного собаки»:
Працюючи над постановкою вистави, ми запитуємо як глядача, так і самихсебе: чи варто витрачати життя на пошуки людини, з якою хочеться прожити цежиття? Адже життя швидко минає. І це ще не значить, що ми знайдемо те, щошукали. Чи варто присвячувати своє життя пошукам ідеалу, який існує лише унашій уяві? Можливо, на цій землі вже є та сама людина, яка хоче завжди бутипоруч з тобою, просто у пошуках ідеалу ти не помітив її. Ми не хочемо робитижодних висновків або пропонувати відповіді. Ми їх не маємо. Ми боїмосяпомилитися, і помиляємося, як і герої нашої вистави.

Квитки можна придбати в касі театру за адресою вул. Прорізна, 17
тел. каси 278-73-92

РЕПЕРТУАР МОЛОДОГО ТЕАТРУ на квітень 2013
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 22 ноября 2012