337
Музика віртуальних світів ІV: Сила магії у Львові

Музика віртуальних світів ІV: Сила магії у Львові

Вс, 27 сентября 2015
Львов, Украина
пр. Чорновола, 2 [на карте]

"Будь-яку достатньо розвинену технологію не відрізнити від магії" - Артур Кларк

Тема магії іде пліч-о-пліч з ігровою індустрією вже десятки років. І весь цей час ігри удосконалюються, стають складнішими, яскравішими та технологічнішими з однією метою: ще глибше занурити гравця у свій світ.

Музика посідає місце одного з найяскравіших виразових засобів у іграх, на рівних з картинкою та сюжетом. Часто вона стає одним з основних елементів тонкої матерії атмосфери гри.

Симфонічний оркестр Cantabile Orchestra та портал справжнього ігрового духу PlayUA запрошують відчути весь драматизм, надреальність, таємничість та містицизм найкращих ігрових саундтреків на концерті присвяченому магічним ролівкам.

Грандіозний проект
"Музика віртуальних світів. Розділ ІV: Сила магії"
відбудеться у Львові 27 вересня, о 18:00
Event Hall KIHO (пр. Чорновола, 2).

В цей вечір для вас прозвучить музика з ігор:
The Witcher 3, Pillars of Eternity, Dark Souls, Dragon Age, Legend of Grimrock, Divinity: Original Sin, Torchlight 2, Diablo 3, IceWind Dale, Neverwinter Nights, Baldur's Gate, Bastion, Arcanum, The Gothic, GuildWars 2, World of Warcraft, Final Fantasy, The Legend of Zelda, Chrono Trigger, Ever Quest 2, The Elder Scrolls та інших.

Вперше в історії ігрових концертів в Україні музика поєднається із захоплюючим візуальним та світловим шоу! Цього разу відеосупровід буде транслюватись одразу на трьох великих екранах, а комфортно розміститись можна, окрім традиційних місць в партері, на комфортиних диванчиках.

Ще одна новинка цього сезону - вперше у концертах серії "Музика Віртуальних Світів" будуть задіяні видатні українські косплеєри!

Приходьте та відчуйте все особисто, обіцяємо 100% ефект занурення!

Ціна квитків: 100 - 180 грн.
З 11 вересня ціна на всі місця зросте на 20 грн!

продаж квитків: http://kasa.in.ua/ua/events/view-muzyka-virtualnyh-svitiv-lviv.html© md-eksperiment.org

Опубликовано: 31 августа 2015

Львов - Концерты

Показать все