116
Перші двадцять років.Тобіас Розенбергер в Я ГАЛЕРЕЇ

Перші двадцять років.Тобіас Розенбергер в Я ГАЛЕРЕЇ

Чт, 13 декабря 2012
Днепр, Украина
ул. Гусенко 17 [на карте]

«Перші двадцять років. Children room meets digital technology» - проект німецького медіа-художника Тобіаса Розенбергера, автора багатьох інсталяцій, перфоменсів, відео-арту.

Ідея проекту виникла у Тобіаса під час перебування в приватній резиденції для митців в с. Музичі, заснованої художницею Алевтиною Кахідзе та її чоловіком Володимиром Бабюком. Уперше проект був презентований як мультимедійна інсталяція в двох майже однакових залах арт-центру Я Галерея у Києві. Згода художника показати роботу в дніпропетровській Я Галерея - в дещо іншому просторі - свідчить про те, що тема «Перші двадцять років. Children room meets digital technology» для Тобіаса Розенбергера не є вичерпаною - проект змінюється і набуває нового втілення. Основні об'єкти мультимедійної інсталяції - це речі самого художника, які належать першим двадцятьом рокам його життя. Зв'язок між речами і їх власником встановлюється через час, «позначений у годинах, днях, роках...». Куратор і художник ставлять запитання, що означають для нас Речі, і дають свою відповідь, пропонуючи зануритись в інтимний простір речей дитинства і юності митця за допомогою новітніх цифрових технологій - сhildren room meets digital technology.
Запрошуємо Вас на відкриття виставки за участю художника та куратора, що відбудеться у четвер, 29 листопада, з 19.00 до 21.30, в арт-центрі Я Галерея на Гусенка, 17.
30 листопада о 14.00 Алевтина Кахідзе проведе екскурсію мультимедійною інсталяцією Тобіаса Розенбергера «Перші двадцять років. Children room meets digital technology», під час якої розкаже про ідею проекту - «просту й складу водночас», а також про принцип побудови й процес створення інсталяції.

Вхід вільний. Обов'язкова попередня реєстрація за телефоном: /056/ 713 5 713.
Проект відбувається за ініціативи і у партнерстві з Goethe-Institut в Україні, а також при підтримці арт-центру Павла Гудімова Я Галерея, Павла Мартинова та Володимира Бабюка.
 
Також висловлюємо подяку у реалізації проекту компанії «Горизонт-CМ» і технічному партнеру - компанії «PROJECTION SYSTEMS». 

Перші двадцять років. Children room meets digital technlogy. Тобіас Розенбергер
Куратор - Алевтина Кахідзе
29.11 - 13.12.2012
арт-центр Я Галерея у Дніпропетровську, на Гусенка, 17© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 ноября 2012