6230
Запорізька книжкова толока 2015 (16-18 жовтня)

Запорізька книжкова толока 2015 (16-18 жовтня)

Вс, 18 октября 2015
Запорожье, Украина
Запорожье [на карте]

Запорізький книжковий фестиваль, що відбудеться 16-18 жовтня, обіцяє стати справжнім інтелектуальним святом для мешканців і гостей міста. Організатори переконані: в Україні є що читати, а в Запоріжжі – насправді є кому.

Запорізька книжкова толока – більше ніж книжковий ярмарок. Фестиваль задуманий як простір культурної комунікації, що об’єднує десятки різноманітних майданчиків для різних аудиторій, і буде цікавий шанувальникам книги з усієї України. Загалом у його програмі заплановано понад 40 культурно-мистецьких заходів – презентації книжкових новинок від українських і міжнародних видавництв, прес-конференції й автограф-сесії з відомими письменниками, майстер-класи для творчої молоді, літературні читання, дискусії, круглі столи, перфоманси, конкурси.

Проект здійснюється в рамках Української ініціативи з підвищення впевненості (UCBI) за фінансової підтримки Агенції США з міжнародного розвитку (USAID).

Така варіативність заходів дозволить Запорізькій книжковій толоці обернутись триденним святом не лише для затятих книголюбів, а й для тих, хто тільки відкриває для себе сучасну українську літературу. Зокрема це стосується і найменших читачів – творчий майданчик для дітей буде працювати протягом усіх днів фестивалю.

Під час Толоки відбудеться також серія показів документального кіно про права людини від міжнародного фестивалю DocudaysUA. Організатором кінопрограми є партнер фестивалю – Кіноклуб «Сходження». Пропоновані українські та зарубіжні фільми мають надихнути глядачів на розкриття власного потенціалу та мотивувати до вирішення актуальних суспільних проблем.

Поки ведеться активна підготовка до реалізації всіх задуманих планів, в межах Толоки оголошено літературний конкурс «Запоріжжя в часі і просторі». Кінцевий термін подачі робіт – 1 вересня. Конкурс має на меті промоцію молодих українських авторів у книговидавничому середовищі, а також націлений на переосмислення міста Запоріжжя в прозі й поезії. Переможці отримають змогу опублікуватись в літературному альманасі разом із визнаними українськими авторами – учасниками фестивалю. Видання такого Альманаху буде здійснюватись щорічно за результатами Запорізької книжкової толоки.

Більше деталей про фестивальну програму читайте вже незабаром на нашому сайті та офіційній сторінці Толоки у facebook.

Презентація українського перекладу книги Умберто Еко і Жан-Клода Кар’єра відбудеться на Запорізькій книжковій толоці http://toloka.net/ne_spodivaytesya_pozbutysya/

Авторка пісні «Повертайся живим» презентуватиме нові книги в Запоріжжі http://toloka.net/avtorka_pisni_povertaysya/

«Хрещатик-Плаза» і «У Києві» Павло Вольвач презентує на Запорізькій книжковій толоці http://toloka.net/pavlo_volvach/

Все фестивали© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 сентября 2015

Запорожье - Скоро

Группа Сплин в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 14 июня - 14 июня 20:00

Машина Времени. Концерт в Запорожье

Дворец спорта "Юность" 05 ноября - 05 ноября 19:00
Показать все