132
Докрашу завтра. Катерина та Валерій Кузнєцови в Я Галереї

Докрашу завтра. Катерина та Валерій Кузнєцови в Я Галереї

Пн, 17 декабря 2012
Киев, Украина
вул. Хорива, 49 Б [на карте]

Арт-центр Я Галерея запрошує на відкриття виставки.


Докрашу завтра. Катерина та Валерій Кузнєцови

28.11 - 17.12.2012

арт-центр Я Галерея у Києві, на Хорива, 49Б

 

Арт-центр Я Галерея продовжує представлення яскравих творчих особистостей Дніпропетровська столичній публіці. Після проекту художника Олександра Короля Пташине молоко, Я Галерея відкриває у Києві персональну експозицію Катерини та Валерія Кузнєцових, що вже потрапили на українську арт-сцену в проекті сучасного мистецтва Neofolk арт-центру Я Галерея на ГОГОЛЬFEST 2012.

«Докрашу завтра», за зізнанням авторів, є метафорою сьогоденного існування людини на межі між «минулим» і «майбутнім», «юністю» і «зрілістю». Бажаний стан незавершеності, молодості й легковажності натикається на жорстку вимогу «бути відповідальним» – перед результатами «вчиненого вчора». У проекті вимальовується декілька ситуацій – «це зародження нових багатоклітинних організмів, які рухаються і поглинають… І залишки сьогоднішнього дня – вечір, потім ніч, сновидіння ...– і те, яким воно може бути «завтра». Ситуація незавершеності констатується у назві проекту «Докрашу завтра», вимагаючи не аналітичного сприйняття, а саме «переживання» моментів дійсності в просторі.

Запрошуємо Вас на відкриття виставки за участю художника, що відбудеться у середу, 28 листопада, з 19.00 до 21.30, в арт-центрі Я Галерея на Хорива, 49Б.

За додатковою інформацією, коментарями учасників подій та фотоматеріалами звертайтесь:

координатор проектів Стефанія Цап, 044 492 92 03, 0 67 547 22 86, pr@gudimov.com
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 26 ноября 2012