176
Моновистава Олега Яськіва «Мій Гемінгвей». Театральний Центр Слово і голос

Моновистава Олега Яськіва «Мій Гемінгвей». Театральний Центр Слово і голос

Чт, 24 сентября 2015
Львов, Украина
вул. Городоцька, 38 [на карте]

24.09

19:00

Прем’єра моновистави Олега Яськіва «Мій Гемінгвей»

40 грн

Авторський проект Олега Яськіва – це цикл моновистав, присвячених видатним композиторам, письменникам, художникам та їх епохам, у яких літературне слово поєднується з музикою та екранними формами (анімація, хореографія, кіно) в єдине за ідеєю, філософією і втіленням дійство. Це четверта моновистава з циклу, в якому вже були представлені: “Мій Моцарт”, “Мій Бетговен” та “Моє бароко”.

Моновистава “Мій Гемінгвей” побудована на неакадемічному і нетрадиційному розкритті духовного світу великого письменника та його творчості, покликана розкрити феномен генія і трагізм його стосунків зі світом. Автор розглядає глядача як невід’ємну частину простору спілкування під час представлення, тим самим вони на якийсь час разом складають єдине інтелектуальне і духовне середовище.

«Мій Гемінгвей» – це масштабне полотно, яке висвітлює культурний контекст епохи першої половини двадцятого сторіччя, дух літератури та сторінки життя Ернеста Гемінгвея. У ньому розкривається психологічний та соціальний портрет письменника, культурні та історичні джерела його творчості, робиться спроба прокласти мости між письменником та читачем. Головна ідея проекту покликана повернути людині любов до мистецтва та розширити розуміння природи творчості. Задум та втілення такого проекту є новим для україномовного простору і здійснюється в Україні вперше! Запрошуються усі шанувальники літератури, музики, кіно, хореографії та анімації, освічені та відкриті до культури мешканці та гості Львова.

Адреса: Україна, м. Львів, Слово і голос, вул. Городоцька, 38.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 07 сентября 2015

Львов - Скоро

Показать все