130
Jazz Bez 2012 у Києві

Jazz Bez 2012 у Києві

Пт, 14 декабря 2012
Киев, Украина
вул. Іллінська, 9 [на карте]

Джазовий клуб Jazzva спільно з Мистецьким об’єднанням Дзиґа (Львів) та Польським Інститутом у Києві 13 та 14 грудня приймає в столиці ХІІ Міжнародний джазовий фестиваль Jazz Bez.


Jazz Bez — це транскордонний музичний марафон, який щороку єднає довкола джазу десятки виконавців і тисячі слухачів з культурних центрів України та Польщі. Він є наймасштабнішим джазовим фестивалем України.

Вже дванадцять років поспіль Jazz Bez провокує публіку до роздумів, а музикантів — до пошуку нових відтінків джазу та експериментів. Родзинкою цього заходу є поєднання максимальної кількості джазових стилів: swing, fusion, bebop, jazz rock, funk, cool, free jazz.

Фестиваль об’єднає 15 міст України та Польщі: Львів, Луцьк, Київ, Харків, Тернопіль, Івано-Франківськ, Рівне, Севастополь, Одесу, Перемишль, Люблін, Санок, Новицю, Ярослав та Білосток, де одночасно виступатимуть джазові колективи світового масштабу. В рамках події джазуватимуть більше 100 музикантів з США, Канади, Ізраїлю, Німеччини, Швейцарії, Великобританії, Португалії, Росії, Литви, Польщі та України.

Вперше в історії фестиваль повноцінно відбудеться у Києві великим концертом двох міжнародних джазових проектів: Vinita Formation (СШАКанада) та High Definition (Польща).

13 грудня 2012 року

14 грудня 2012 грудня

Marinita Trio – це органічне поєднання різних фольклорних традицій із джазовою та академічною музикою. Солістка гурту Марина Захарова блискуче володіє голосом та інструментом, має барвисту етнічну манеру співу, легко і природно використовує складні ритми, притаманні близькосхідній, тюркській, балканській та ромській традиціям. В складі також: Євген Седько (гітара) та Орхан Агабейлі (перкусія).

JT Fresh – у репертуарі квінтету перевірена десятиліттями класика джазу. Завдяки оригінальним аранжуванням групи вона набуває абсолютно нового звучання. Учасники гурту граюсь і авторську музику, в якій намагаються проявити свій індивідуальний стиль.

Склад: Сергій Стародубов (клавіші), Олександр Новаков (бас-гітара), Назар Поливка (барабани), Катіко Пурцеладзе (вокал) і спеціальний гість Богдан Гуменюк (саксофон).

КМЦ НаУКМА, Підwall
вул. Іллінська, 9
20.00
Ціна квитків: 60 грн. (квитки на вході)

Квитки можна придбати на сайті biletik.ua 

 (044) 287 7777

 (044) 493 2020

Організатор фестивалю у Києві - джазовий клуб Джезва

 https://www.facebook.com/jazzvaclub© md-eksperiment.org

Опубликовано: 27 ноября 2012

Видео