196
Відкриття театрального сезону. Рівненський академічний український музично-драматичний театр

Відкриття театрального сезону. Рівненський академічний український музично-драматичний театр

Вс, 11 октября 2015
Ровно, Украина
Театральная площадь, 1 [на карте]

Відкриття театрального сезону

У Рівненському облмуздрамтеатрі вчитимуть рівнян радіти.

Друзі! Прийшла осінь, а отже, вже зовсім скоро наш театр знову гостинно прочинить двері для усіх ВАС! Ми не можемо дочекатись, коли своєю присутністю ВИ вдихнете нове життя у нашу творчу, але все ж буденність. Рахуючи дні, хвилини, години до зустрічі з ВАМИ, ми готуємо яскравий подарунок - нову прем'єру! До Відкриття театрального сезону 2015-2016, 10-11 жовтня на сцені нашого театру оживуть герої творіння, роману-бестселеру американської письменниці Елеонор Портер - "Полліанна".

Це історія про веснянкувату, але вцілому звичайну дівчинку. Але лише на перший погляд вона така, як і усі її однолітки. Насправді ж дівчатко - невгамовна, надзвичайна сонячна, позитивна сила, яка змінить життя похмурого, сірого містечка.

Оповідь про Полліанну завжди хвилювала серця людей - за мотивами цього твору знято численні фільми та телесеріали. Не одній дівчинці пощастило відчути себе у ролі натхненниці і фактично рятівниці містечкового соціуму.

У Рівному нагода надихати випала 10-річній рівнянці Ользі Боровець. Вона нарівні з іншими юними рівняночками пройшла через кількаетапний кастинг і вийшла у фінал.

Сподіваємось, вистава принесе радість і у ваші серця та родини. Отож, якщо ви скучили за театром, за справжніми емоціями, а також прагнете вхопти шматочок радості - запрошуємо у Рівненський академічний музично драматичний театр розпочати з нами театральний сезон та переглянути нову виставу.

Здобутим позитивом не забудьте поділитись з оточуючими, адже тоді радість ВАША примножиться!


Адреса: Україна, м. Рівне, Рівненський академічний український музично-драматичний театр, Театральна пл., 1

Тел.: (0362)223-074, (0362)63-34-47 (каса театру) (0362)222-106, (0362)222-477© md-eksperiment.org

Опубликовано: 11 сентября 2015