100
Благодійіний концерт , присвяченій міжнародному дню боротьбі зі СНІДОМ.

Благодійіний концерт , присвяченій міжнародному дню боротьбі зі СНІДОМ.

Сб, 01 декабря 2012
Киев, Украина
вул. Гнатюка 11 [на карте]

Ініціативна група акторів з вільного еко- театру «Wind of Change» разом з музикантамигурту “Атмасфера” сестрами- близнючками Юлією та Настєю Яремчук вирішили подаруватимешканцямміста Львова та його гостей творчий вечір під назвою “ У пошуках щастя”

 


Шукаемо щастя по-країнах, століттях а воно скрізь і завжди з нами! Як риба в воді, так і ми вньому! І воно біля нас, шукае нас самих!! Нема його ніде, але воно скрізь. Воно схоже до сонячногосяйва-відхіліть вхід у свою душу!

Григорій Сковорода

Програма буде складатися з театральної вистави «Наречена чи Тигр» та акустичного концертувід сестер Яремчук.
Юрій Юрченко говорить - все що в мене асоціюється з тим днем(день боротьби зіСнідом) - це якісь паті в клубах де роздають презервативи тим самим ніби борячись з цієюпроблемою. Я хотів би провести вечір культурного дозвілля - де ми будемо говорити прокохання і показувати театральну постановку та слухати таку музику, яка надихає, заставляєзадуматись над тонкою природою цього почуття. Є проблема сьогодні у культурномувихованні молоді та у поданні їй інформації. Сучасна молодь зазвичай вже нікого неслухає і сама знаходить відповіді на свої питання. Але нажаль не завжди може розрізнитиправду від брехні. Дуже багато агресії і інформації навколо та в інтернеті, яка не можене впливати на свідомість, яка з часом перетворює людин на тварин, розбещує, - найкращіпсихологи та піарщики працюють над цим, щоб навязати нам нові бажання і потреби ісформувати в нас розуміння – Чого нам не вистачає для щастя.
Моя ідея полягая в тому щоб переключити увагу людей і показати їм альтернативнедозвілля. Тільки те що іде від щирого сердця – може змінити і запалити інше серце. Гарнаісторія розказана акторами, та несамовита “Атмасфера”, яку можуть у супроводі різнихмузичних інструментів створити сестри Яремчук – це профілактика від будь-яких хворіб тагарний настрій на цілий тиждень.
Любов… Це почуття надихає, окриляє, наповнює наші серця добром, світлом. Їїможна проявити по - різному: словами, вчинками, жестами. Навіть один-єдиний поглядможе сказати про всі почуття. Якщо придивитися, то любов можна побачити всюди, внайрізноманітніших випадках: А чи знаємо ми насправді - що таке любов!!!! І на що миготові заради любові?
Вистава від "Wind of Change" - "Наречена чи Тигр" ( за твором Френка Стоктона)40 хв
Вистава за твором англійського письменника Френка Стоктона розповідає прожорстокі звичаї, які панують у середньовічному царстві і несамовиту любов, міжпринцесою і простим юнаком, яка виникає в супротив волі батька , аж раптом батько-цар дізнається про їх почуття і вирішує з тим покінчити... На що здатне кохання і нащо здатні ми заради нього? Також вистава незвичайна тим, що ставить нас в глухийкут і заставляє задуматись - А щож таке справжнє кохання? За задумом режисеравсе дійство переноситься в наші часи і видбувається в одному з казіно - де так самопанують свої закони і звичаї.

Тел. Для довідок 093 0326235

м. Київ, вул. Гнатюка 11
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 декабря 2012