104
виставка

Бачити, щоб бути побаченим

Вс, 08 января 2012
Киев, Украина
Київ, вул. Велика Васильківська 1-3/2 [на карте]

До 8 січня 2012 року на другому поверсі PinchukArtCentre буде проходити виставка бразильської художниці Синтії Марселле, володарки Головної премії Future Generation Art Prize 2010.

«Бачити, щоб бути побаченим» включає крупномасштабну інсталяцію та спеціально створений для виставки фільм.


Монументальна інсталяція «Бачити, щоб бути побаченим» була створена за підтримки PinchukArtCentre. Цей витвір мистецтва являє собою інсталяцію з килиму, який приховує ландшафт з пилу. Цей твір – топологічне дослідження, проведене за допомогою використання повсякденних речей та індустріальних матеріалів. Робота бере свій початок у звичайній дії: приховування пилу під килимовим покриттям.  Це – метафора наших спроб приховувати помилки, бруд подалі від очей. Інсталяція Марселле являється відображенням безперервного повторення цієї дії в усі часи та викриває століттями приховуваний під килимом бруд.

Синтія Марселле про свої роботи: «Ландшафти у моїй творчості, особливо останнім часом, починають уособлювати ідею руйнації, збирання залишків, брухту. Вони також є ландшафтами культури, її кордонами та бар’єрами, або, оскільки вони стають ландшафтами, це стає кордоном між природою та культурою. Збирання може також часто розглядатися як прикмета часу».

«Століття» - друга робота художниці – проект створений спільно з кінематографістом Тіаго Мата Мачадо. Цей фільм про задоволення від руйнування та шматування.  «Для мене «Століття» – це образ розбирання епохи, образ її руйнації. У цьому діалозі/конфронтації з Тіаго, я, зазвичай, вимірюю межі безладу творення, наші роботи вже менш контрольовані – це свобода співпраці»,- говорить Синтія Марселле.

Час роботи: Вт-Нд, 12.00-21.00

Довідки за тел.: (044) 590-08-58.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 января 2017