124
Нові старі майстри у Дніпропетровському художньому музеї

Нові старі майстри у Дніпропетровському художньому музеї

Ср, 15 февраля 2012
Днепр, Украина
Днепропетровск, ул. Шевченко, 21 [на карте]

 

Нові старі майстри. Куратор - Павло Гудімов
20.12.2011 - 15.02.2012
Дніпропетровський художній музей

Артем Волокітін / Олексій Колесніков / Микола Коломієць / Володимир Костирко / Павло Маков / Олена Полященко / Ярослав Присяжнюк / Євген Равський / Садан 
та твори із колекції Дніпропетровського художнього музею

20 грудня стартує спільний проект арт-центру "Я Галерея" та Дніпропетровського художнього музею.
Нарешті найбільш позачасове явище в українському мистецтві захоплює Дніпропетрівський художній музей. Сучасні митці, які беруть за формальний еталон класичне мистецтво Заходу й академічну школу України, а змістовно працюють із сучасністю, об'єдналися у феномен «Нових старих майстрів». Мистецтвознавець Дональд Каспіт, автор кураторського дослідження New Old Masters, каже: «Нові старі майстри усвідомили, що цінності старих і нових майстрів відрізняються, і при тому цінності старих майстрів можуть сказати більше про потреби мистецтва і людського буття сучасності. Пікассо якось сказав, що усе життя вчився малювати як дитина. Я вважаю, що настав час для нового дорослого мистецтва». 

Проект проходить за підтримки співзасновника арт-центру "Я Галерея" в Дніпропетровську Павла Мартинова.
Арт-центр "Я Галерея" висловлює подяку за участь у підготовці проекту директору Дніпропетровського художнього музею Шапаренко Тетяні Іванівні, реставраторам і всім співробітникам Дніпропетровського художнього музею, співзасновнику арт-центру "Я Галерея" в Дніпропетровську Павлу Мартинову, Bottega Gallery та Марині Щербенко, Фундації Альянс Франсез, Мистецькій Агенції "Арт-Вертеп", 9 і 27 телеканалам за інформаційну підтримку та всім, хто працював над проектом.
Запрошуємо Вас на відкриття проекту "Нові старі майстри", що відбудеться 20 грудня о 16.00 у Дніпропетровському художньому музеї за адресою вул. Шевченка, 21.
Дніпропетрвоський художній музей працює з 10 до 17 щодня, окрім п'ятниці.
За додатковою інформацією, фотоматеріалами, коментарями учасників подій звертайтесь: координатор проектів Катерина Семенюк            +380 67 567 30 20      
Дніпропетровський художній музей
Початок:
20 грудня о 16:00

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 января 2017