322
Виставка робіт Конкурсу молодих художників. Кришталева палітра 2012

Виставка робіт Конкурсу молодих художників. Кришталева палітра 2012

Чт, 20 декабря 2012
Киев, Украина
вул. Вадима Гетьмана, 6 [на карте]

Арт-центр Якова Гретера представляє виставку робіт Конкурсу молодих художників «Кришталева палітра-2012», який проводить інтернет-портал «Мистецтво в Україні» (artes.in.ua).


Конкурс є визначною подією в українському арт-просторі і своєрідним поворотом для галереї, адже ключовою особливістю діяльності арт-центру Якова Гретера є співпраця, залучення і розвиток молодих талантів, що працюють в різних жанрах сучасного українського візуального мистецтва.

Головним завданням Конкурсу є виявлення молодих талановитих українських художників, популяризація їх творчості, стимулювання до створення нових робіт та постійного підвищення власної майстерності. На сьогодні, конкурс «Кришталева палітра» – це єдиний в Україні проект, де художники віком від 16 до 30 років мають можливість продемонструвати свою творчість широкій аудиторії цінителів мистецтва, а також познайомитись з роботами своїх колег.

Під час проведення виставки кожен відвідувач галереї арт-центру Якова Гретера зможе вплинути на результати конкурсу, віддавши свій голос за роботу, яка найбільше сподобалася. Конкурсні роботи розподілені по дев’яти номінаціях: портрет, пейзаж, натюрморт, сюжетна картина, ню, нефігуратив, графіка, скульптура, актуальне мистецтво (об’єкти та інсталяції). Головний приз Конкурсу – Кришталева палітра, окрім того, переможці, що посядуть перше, друге та третє місця отримують грошову винагороду та Диплом Конкурсу.

6.12-20.12.2012

Адреса: ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6

ТРЦ «Більшовик», Блок А, 4-6 поверх.

Режим роботи: щодня з 11:00 до 21:00.

Інформація за тел.: +38 050 42 42 888

е-mail: info@greter-art.com

www.greter-art.com

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 09 декабря 2012