135
Фотовыставка НА КРАЮ ЗЕМЛИ в Донецке

Фотовыставка НА КРАЮ ЗЕМЛИ в Донецке

Сб, 26 января 2013
Донецк, Украина
вул. Постишева, 137а [на карте]

Чи  любите Ви пригоди? Київська Школа Фотографії запрошує Вас у захоплюючу подорож неймовірною, фантастичною країною, що наповнена приголомшливою самобутньою культурою. Рибальські села і сучасні міста, прекрасні панорами і загадкові портрети, пробкові плантації і золоті береги Атлантичного океану… Усе це – Португалія – одна із давніх країн Європи.


3 грудня в Галереї Київської Школи Фотографії в Донецьку відкрилася фотовиставка  випускників фотошколи, учасників фототуру в Португалію

«На краю Землі»

 У жовтні 2012 року випускники Київської Школи Фотографії відправилися в найзахіднішу країну Європейського континенту, на «край землі», де закінчується земля і починається океан…

Під керівництвом викладача КШФ, фотографа Костянтина Сови вони відвідали такі історичні міста як: Лісабон, Синтра, Кашкайш, Назаре, Обідуш, Порту, Сетубал.

Португалію без тіні сумніву можна назвати однією з найкрасивіших і харизматичніших країн світу. Усі її середньовічні міста пронизані містикою і духом романтики і пригод, у той же час будучи надзвичайно затишними, чи за рахунок своїх вуличок, чи завдяки напрочуд миролюбному темпераменту місцевих жителів. Португалія – країна з яскраво вираженим характером, зі своєю індивідуальністю.

Подорожуючи, фотографи практикували фотографування у різних жанрах, тому на виставці представлені пейзажні, архітектурні знімки, жанрові фотографії, натюрморт… Фотографи відкривають цю країну відвідувачам виставки в різних аспектах. І кожна робота підтверджує, що чарівність Португалії не підвладна часу!

Виставка для фотографів – це не просто спосіб розповісти комусь про свою поїздку, поділитися враженнями. Для випускників Київської Школи Фотографії фотографування – це постійне самоудосконалення, серйозна робота з фототехнікою, робота над помилками, відточування навичок і прийомів. І звичайно ж, кожному фотографові дуже важливо отримати зворотний зв'язок від глядача.

Відвідавши виставку, Ви зможете подивитися на Португалію очима фотографів, які відкриють цю країну для Вас і нададуть можливість заглянути в унікальні місця.

Автори виставки – випускники Київської Школи Фотографії, учасники фототуру: • Олена Бартощук • Лариса Петренко • Марія Слинько • Наталія Орешкіна • Наталія Осика • Наталія Фіалковська • Володимир Шостак • Костянтин Сова • Юлія Королевич.

Фотовиставка «На краю Землі» відкрита з 3 грудня 2012 р. до 26 січня 2013 р.

Галерея Київської Школи Фотографії  знаходиться за адресою:

м. Донецьк, вул. Постишева, 137а, 3-й поверх.

Графік роботи виставки:

Пн.-Пт.: з 10.00 до 19.00

Сб.: з 11.00 до 17.00

Нд.: вихідний

Вхід  на виставку вільний!© md-eksperiment.org

Опубликовано: 09 декабря 2012