483
Джо Кокер в Киеве 2013

Джо Кокер в Києві 2013

Чт, 30 мая 2013
Киев, Украина
Б.Васильковская, 103 [на карте]

Джо Кокер в Києві 2013 презентуватиме нову платівку «FIRE IT UP» в рамках світового туру. Концерт, доповнений розсипом улюблених хітів, кияни та гості міста зможуть відвідати 30 травня 2013 р. Не пропустіть свій шанс зайняти кращі місця!


 

Joe Cocker досить інтенсивно гастролює, причому завжди має великий успіх - не тільки в Америці, але і Європі. У київському Палаці «Україна» він виступатиме вже не в перший раз, і, зрозуміло, знову збере зал не тільки зі своїх відданих фанатів, але і простих любителів послухати живу якісну музику. Кожен з його приїздів супроводжується справжнім аншлагом, адже його концерти можуть похвалитися феноменальною енергетикою, дають потужний заряд чудового настрою і позитивних емоцій, тому за визначенням не можуть залишити глядачів равнодушнимі.Жемчужінамі його репертуару вважаються блюзові балади під назвою «My Father's Son», «You CanLeave Your Hat On »,« Unchain MyHeart »,« N `oubliezjamais». Музичні композиції цього генія увічнені в кінофільмах «Bull Durham», «Harry and theHendersons», «An Innocent Man». Однак самої знаменитої, звичайно ж, стала музична тема, написана для сцени стриптизу в знаменитому кінофільмі «9 1/2 тижнів». Здатність Кокера вибирати пісні, пропускати їх через душу і робити повністю своїми - це великий талант, який дається далеко не всім. Незважаючи на його злети і падіння, співак назавжди залишиться істинної перлиною справжнього рок-н-ролу. Він поклав у свою «скарбничку» обширну колекцію нагород і премій. При цьому Джо Кокер за свою 40-річну творчу кар'єру записав понад 20-цаті альбомів та збірок, зумів підкорити всю Європу і обидві Америки, в результаті сьогодні він заслужено входить у пантеон великих зірок рок-музики современності.Глубокій хриплуватий голос, вельми незвичайний виконавський стиль і розкута поведінка під час виступів на сцені багато разів допомагали зірці в одну мить злетіти на лідируючі позиції світових чартів і зробили його одним з найбільш яскравих і динамічних співаків у всій музичній індустріі.30 травня 2012-го року в палаці «Україна» для жителів Києва і гостей столиці виступить легендарний рокер Джо Кокер, який є одним з найбільш знаменитих довгожителів у світі музики у стилі рок. Концерт Джо Кокера 2013 обіцяє стати непересічною подією в музичному житті міста, адже на ньому буде представлений новий альбом співака під назвою «FIRE IT UP», а крім того, прозвучать всім відомі золоті хіти.

30 травня 2013

19:00

Палац Україна, Б.Васильковская, 103

Ціни на квитки: 500 - 5900 грн

 

 

Любителям хорошо отдохнуть не только на концертах, а и в настоящих путешествиях, предлагаем заказ тура в Болгарию on-line.  Курорты Болгарии подарят вам незабываемые впечатления!

 

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 11 декабря 2012