195
Виставка АРХЕМІФ Олексія Малиха в Запоріжжі

Виставка АРХЕМІФ Олексія Малиха в Запоріжжі

Пн, 14 января 2013
Запорожье, Украина
пр. Леніна, 193 [на карте]

Художник Олексій Малих обрадував цінителів мистецтва новою виставкою під назвою «Археміф», відкриття якої відбулося чотирнадцятого грудня в галереї «Lenin».


Олексій Малих - відома особистість не тільки в Україні. Він також учасник численних виставок в Росії, в країнах далекого зарубіжжя. Свої шедеври автор створює в стилі авангард, що дозволяє йому розкрити багато таємниць всесвіту, які непомітні простому людському погляду. Художник займається не тільки живописом, але й скульптурою, графікою, є куратором групового проекту «Дихання Землі».

Художник не вперше привозить свої картини в Запоріжжі. Він частий гість нашого міста. На цей раз головною темою його експозицій став загадковий міфологічний світ. Своє натхнення Малих шукає в первісних знаках-посланнях, які наші предки залишали після себе на стінах печер, в культурі стародавнього племені.
Виставка «Археміф» спочатку була представлена ​​в червні цього року в київській галереї «Триптих», тепер дійшла черга і до Запоріжжя. Цей проект відрізняється від попередніх саме новою технікою виконання - левкас. На це художника наштовхнув випадок. Олексій пошкодив полотно, і вирішив заклеїти його за допомогою марлі. Потім перевірив, як вона тонується, і зверху завдав шар фарби. В результаті Малих зауважив, що марля дає особливу глибину, в результаті цього відкриття вийшла серія робіт.
Назви картин виставки «Археміф» вже самі по собі наштовхують на роздуми: «Космогонія», «Листя трави», «Народження таємниці», «Дихання Землі», «Рух Землі» - все наповнене живою енергією, яка передається з полотна прямо в душу глядача.

Галерея современного искусства «Lenin»

 м. Запоріжжя, пр. Леніна, 193

(061) 236-88-44

з 10:00 до 18:00 (крім пон.)
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 16 декабря 2012