290
Вікторія Лук'янець

Зірка світової опери - Вікторія Лук'янець

Пт, 30 декабря 2011
Львов, Украина
Львів, вул. Чайковського, 7 [на карте]

30 грудня о 19.00 у Львівській філармонії відбудеться святковий новорічний концерт за участі всесвітньо відомої примадонни Вікторії Лук'янець. Голос, перед яким схилялась публіка Відня, Мілана та Токіо на львівський сцені!

Виконують:

Вікторія Лук'янець - сопрано
Академічний симфонічний оркестр Львівської філармонії
Володимир Сивохіп - диригент

У програмі:

Неперевершені твори Йоганна Штрауса, П. Чайковського, А. Хачатуряна, Л. Ардіті, Дж. Пуччіні, Дж. Верді, Ш. Гуно, А. Дворжака, М. Лисенка.

Вікторія Лук'янець народилася у Києві. Її музична освіта розпочалась досить рано: у п'ятирічному віці вона почала брати уроки гри на фортепіано. У чотирнадцять років вже співала та у 1989 році успішно закінчила навчання у київській Державній консерваторії ім. П. Чайковського. Того ж року почалась її професійна кар'єра як солістки Національної опери України з партією Марфи у "Царевій нареченій" Римського-Корсакова. З цією партією вона дебютувала у 1993 році на сцені Великого театру у Москві.
У 1990 році Вікторія Лук'янець здобула I премію на Міжнародному конкурсі "Мін-Он" у Токіо та на Міжнародному конкурсі Моцарта у Відні, у 1991 році їй була присуджена I премія на Міжнародному конкурсі Марії Каллас в Афінах. Далі - дебюти в Італії, Франції, Португалії, Японії та Греції.
З 1994 по 2000 рік була солісткою Віденської державної опери. Партії Віолети, Оскара, Адіни, Гільди та Цариці Ночі у її виконанні зробили її улюбленицею віденської публіки. В 1995 році стала лауреатом фестивалю у Зальцбурзі та дебютувала у Ла Скала в Італії.
Вікторія Лук'янець виступала з найвідомішими світовими тенорами - Плачідо Домінго, Хосе Карерасом та Лучано Паваротті. Гастролі співачки проходили на оперних сценах Афін, Берліна, Мілана, Неаполя, Нью-Йорку, Токіо, Москви, Петербурга й інших. Найвідоміші партії Вікторії Лук'янець: Віолетта, Джільда ("Травіата", "Ріголетто" Верді); Марфа ("Царева наречена" Римського-Корсакова); Розіна ("Севільський цирульник" Россіні); Цариця ночі, Донна Анна ("Чарівна флейта", "Дон Жуан" Моцарта); Парася ("Сорочинський ярмарок" Мусоргського).

Довідки за тел.: (032) 235-81-36.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 января 2017