516
Маленькі подружні злочини

вистава Маленькі подружні злочини м. Київ

Пт, 03 февраля 2012
Киев, Украина
пл. Івана Франка, З [на карте]

 У Національному драматичному театрі ім. І. Франка відбудеться вистава "Маленькі подружні злочини" за п'єсою французького драматурга Еріка-Емануеля Шмітта. 


 

Режисер-постановник  –  Кшиштоф Зануссі (Польща)
Режисер – з.д.м. Дмитро Чирипюк
 
За що варто дивитись п'єси Еріка-Емануеля Шмітта? Хоча б за те, що це - театр, який змушує нас плакати і сміятись, дивлячись у своє відображення. Але це не просто дзеркало. Демонструючи нам нашу душу, Шмітт не має на меті поглузувати з тих брудненьких утаємничених куточків, де ми старанно збираємо заздрість, злість, роздратування, де ми будуємо плани нездійсненних вбивств і подружніх злочинів. Він вимагає від нас розумового процесу, аналізу себе і, нарешті, самовдосконалення.

Розуміючи своєрідність авторського почерку, керівництво Національного театру ім. І. Франка запросило до постановки цієї п’єси легендарного польського режисера Кшиштофа Зануссі, творчість якого не одне десятиліття є знаковою в багатьох країнах світу, кожна робота якого, чи то на телебаченні, чи то в кінематографі завжди відрізняється особливим світосприйняттям, вмінням відтворювати складність життя, у звичному віднайти незвичне. На творчому рахунку К. Зануссі стрічки, що стали класикою світового кінематографу: "Смерть провінціала", "Сімейне життя", "Контракт", "Рік спокійного сонця", "Персона нон грата" та інші.

Історію любові-ненависті двох неординарних особистостей розіграють зірки Національного театру імені І.Франка Ірина Дорошенко та Олексій Богданович.

Тривалість вистави: 1 год. 40 хв.

Ціна квитка: 10 - 100 грн.

Тел. каси: 279-59-21

На метро їхати до зупинки "Хрещатик" (вихід на вулицю Городецького).© md-eksperiment.org

Опубликовано: 01 января 2017