328
ГАСТРОЛІ Костянтина Ріттеля-Кобилянського у Львові

ГАСТРОЛІ Костянтина Ріттеля-Кобилянського У ЛЬВОВІ

Вс, 03 февраля 2013
Львов, Украина
вул. Лесі Українки,1 [на карте]

Кавалер-баритона – зірки світової оперної сцени


3 лютого 2013 року о 18:00 у Львівському Національному академічному театрі опери та балету ім. С. Крушельницької заспіває один з найуспішніших оперних співаків України, провідний соліст Дюссельдорфської опери, лауреат міжнародних конкурсів Костянтин Ріттель-Кобилянський. Представники Львівської опери запросили його виконати партію Ескамільйо у опері Жоржа Бізе «КАРМЕН». Не секрет, цікавим є той факт, що співак отримав у 2011 році в Штутгарті (Німеччина) Міжнародну театральну премію за краще виконання даної ролі-партії.

Костянтин Ріттель-Кобилянський народився у Києві, проте і Львів можна вважати його рідним містом, адже його батьки жили тут і працювали у Національному театрі ім. М. Заньковецької. Закінчив з відзнакою Одеську консерваторію, а також вокальну Аспірантуру та Докторантуру у Вищій Музичній Академії Фрайбурга (Німеччина). Співак є нащадком української письменниці Ольги Кобилянської.

Голос цього неймовірного виконавця звучав з найпрестижніших сцен Європи та Америки. «Цей співак обдаровує слухачів своїм винятково красивим тембром голосу. Всі його появи в спектаклі вражаються глибиною акторської гри, сценічною чарівливістю, яскраво вираженою чоловічою харизмою і багатством вокального звучання», - так про нього пишуть у Гамбургському журналі «Das Opernglas». І справді, в його доробку не тільки потужні оперні партії у виставах, але й цікаві сольні проекти. Особливої уваги заслуговує робота із зіркою Голівуду оскароносним режисером, сценаристом та актором Пітером Устіновим. Саме з цим генієм світового кіно та театрального мистецтва Костянтин створив у Цюріху  спільну концертну програму з листів та романсів Сергія Рахманінова.

Досягнення талановитого співака, митця – неймовірні, адже у нього багато престижних нагород та відмінних виступів, а головне він ніколи не забуває звідки родом і з гордістю презентує державу Україну цілому світові. За свої досягнення він удостоєний найпрестижнішої нагороди у світі, а саме: Премії Європейського фонду культури у Європарламенті у Страсбурзі тощо.

Запрошуємо завітати у Львівську оперу і насолодитися не тільки прекрасним та пристрасним виконавцем та актором Костянтином Ріттель-Кобилянським, але й жагучою оперою Жоржа Бізе  «КАРМЕН».про безсмертну жіночу красу та чуттєвість.

Олеся Галканова

3 лютого 2013 року о 18:00 

м. Львів, вул. Лесі Українки,1

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 января 2013