6055
АРТПОЛЕ 2013 (10–14 липня)

АРТПОЛЕ 2013 (10–14 липня)

Вс, 14 июля 2013
Ивано-Франковск, Украина
Івано-Франківська обл. ,Городенківський р-н, Уніж [на карте]

Наповнення програми нарешті закінчене, а головна новина полягає в тому, що програма АртПоля’2013 набагато насиченіша, ніж минулого року, і взагалі п’ятицілодобова.


Фестивальні події розпочинаються о 9:00 регеранками від Перкалабських Придатків. Далі по всій території фестивалю тривають найрізноманітніші майстер-класи. Вперше на АртПолі протягом всього фестивалю — Велика Галявина для дітей.Щодо дитячої галявини, маємо ідею встановити на ній індіанське тіпі — але зробити це можливо лише спільними зусиллями, тож запрошуємо долучитися:)

У фестивальному кіноклубі дружній фестиваль Docudays UA традиційно представить документальне кіно з різних куточків світу. Закинуте поштове відділення відкриється для фотовиставки «Уніж—світ», що представить роботи, відзняті в Європі, на Близькому та Далекому Сході, в Африці. Галерея лендартових об’єктів поповниться роботами Мирослава Вайди, Корнелії Кульбовської, Жанни Юськевич, Аделі Ягібекової, Дениса Ковалевського. Цього року на АртПолі також німецькі художниці Ліза Шмітц та Карлотта Брунетті, що не лише створять свої об’єкти, а й проведуть низку лекцій та майстер-класів.

Коли фестивальна публіка вже потроху втомлюється від навчання різним, починається дійство на сцені посеред дністрових вод. Water-сцена прибуде своїм ходом у перший день АртПоля з учасниками фестивального сплаву на борті. Тут виступлять: оркестр овочевих інструментів Паприкалаба, сімейний гурт з Ворохти Петровичі і їхні вихованці — дитячий гурт Петрос, білоруський експериментальний проект Saraswati, Фідель Тріо Квартет та Гич Оркестр.

Далі оживає Велика сцена АртПоля. На найбільшому фестивальному майданчику не варто шукати стилістичної чи жанрової однозначності, це — музика, яка добре звучить у відкритому просторі. Музика різна — від автентики до натяків на те, чим є первинна-етнічна-природна музика в сучасному світі, загалом понад 20 гуртів, не рахуючи експромтів, які щороку народжуються на АртПолі. Абсолютні прем’єри очікуються на Малій сцені. В проектах задіяні учасники з різних куточків України, а також з Росії, Індії та Великобританії. До світанку життя переміщається на Public-сцену: до запрошених гостей — київські dj Бадьян Сауна Сістем та dj Бінгхі, московський електронний гурт Sleepy Bears та інші — долучаються всі безсонні творчі особистості фестивалю. А там вже знову — регеранок. П’ять насичених днів з короткими перервами на сон серед безлічі вражень — чекаємо вас на АртПолі!

Побутові подробиці. Оскільки до АртПоля лишилося менше двох тижнів, радимо подбати про дорогу і забронювати трансфер (в Івано-Франківську фестивальні автобуси зупинятимуться праворуч від центрального виходу із залізничного вокзалу, у Тернополі за домовленістю) або навіть місце на одному з катамаранів, що супроводжуватимуть Water-сцену. Перебування у фестивальному містечку (про проживання та харчування) можливе лише за наявності квитка. Зараз квиток коштує 290 грн, а з 3 липня ціна підніметься до 350 грн, квитки можна буде придбати як в касах, так і безпосередньо на фестивалі (про ціни на триденні й одноденні квитки, а також про каси).

10–14 липня — АРТПОЛЕ. ЗВУКИ/ДІЇ В ПРОСТОРІ
Уніж, Городенківський р-н, Івано-Франківська обл.

Ещё несколько лет назад мы решили заказать сайт нашего фестиваля. И теперь всю подробную информацию о фестивале и о событиях связанных с ним, можно почитать на нашем сайте.

Програма фестивалю АртПоле 2013
... і ще трохи про АртПоле 2013Все фестивали 2013© md-eksperiment.org

Опубликовано: 22 февраля 2013

Видео