181
рей браун младший  концерт в Киеве

Ray Brown Jr. єдиний концерт у Києві

Вс, 03 марта 2013
Киев, Украина
вул. В.Гетьмана, 6 [на карте]

Cosmopolite-club Music Nights презентує видатного американського джазового вокаліста Рея Брауна-молодшого [Ray Brown Jr.]!


3 березня 2013 року Рей Браун-мол. дасть єдиний концерт у Києві в німецькому ресторані «Космополіть» (вул. В.Гетьмана, 6) разом з одеським квартетом під керівництвом піаніста Олексія Петухова. Спеціальний гість програми – мультиінструменталіст Володимир Зінковський (флейта, США).

Рей Браун-мол. - син легендарної співачки Елли Фітцджеральд [Ella Fitzgerald] та впливового американського джазового контрабасиста Рея Брауна [Ray Brown]. Все своє дитинство він провів у Лос-Анджелесі в компанії таких джазових метрів як Луї Армстронг, Френк Сінатра та Нат Кінг Кола. Тому не дивно, що ще за шкільних часів Рей Браун-мол. почав давати концерти спочатку в Беверлі Хіллз, а потім й на музичних фестивалях в США, Канаді, Японії та Південній Кореї. Починаючи з 2000-х рр. він випустив низку музичних альбомів «Slow Down for Love» (2001), «Committed from the Heart» (2003), «Stand by Me» (2007), «Friends and Family» (2008) у стилі джаз, R&B та блюз. 

Останнім альбомом Рея Брауна-мол. стала збірка хітів, виконана в дуеті зі світовими джазовими зірками, а саме: Діон Уорвік [Dionne Wаrwick], Джейн Монхайт [Jane Monheit], Доктор Джон [Dr. John], Пол Вільямс [Paul Williams] з групи The Temptations, Лонні Сміт [Lonnie Smith], Джеймс Муді [James Moody], а також з саксофоністом Девідом Ньюманом [David "Fathead" Newman] та вибрафоністом Террі Гібзом [Terry Gibbs]. 

Рей Браун-мол. так говорить про свої концерти: «Я дуже полюбляю гастролювати. Мені вдалося побачити багато світу і я люблю спілкуватись з різними типами людей та представниками різноманітних культур. Це розширює моє усвідомлення себе як людини, що так чи інакше відображується на моїй музиці».

Отож, ми, організатори Cosmopolite-club Music Nights, запрошуємо Вас відвідати цей цікавий захід у творчому житті Києва! На Вас чекатиме затишний вечір у німецькому ресторані «Космополіть» у компанії всесвітньовідомого метра джазу Рея Брауна-мол. та українських джазових виконавців, мелодії яких обов’язково зроблять цей вечір незабутнім!

Дата: 3 березня 2013 р.

Час: 19:00

Місце: ресторан «Космополіть», вул. В.Гетьмана, 6

Cosmopolite-club Music Nights: 

Бронювання столів 205 35 25

Акредитація за тел. +38 097 750 48 87 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 февраля 2013