263
Антон Логов в арт-центрі Я Галерея у Києві

Антон Логов в арт-центрі Я Галерея у Києві

Чт, 04 апреля 2013
Киев, Украина
вул. Хорива, 49 Б [на карте]

Запрошуємо Вас на відкриття проекту, що відбудеться у середу, 13 березня, з 19.00 до 21.30, в арт-центрі Я Галерея на Хорива, 49Б.


У новому проекті Антона Логова - переосмислення явища Символу, від логотипів торгових марок до сакральної символіки. У першій частині проекту художник розмірковує про бренди, майстерно вписуючи елементи масової культури споживання в мистецтво, працюючи з художньою складовою бренду. Винесений за рамки "продукту" і реклами, в абсолютно непобутовий контекст, бренд "очищується", відбувається "розбрендення" символу. Інша частина проекту досліджує головний сакральний символ християнства - хрест, що ставить крапку на нескінченній низці знаків сучасної епохи.

На думку Олександа Ляпіна, проект Ребрендинг – це гра в нову сакральність: «Антон Логов посягнув на святе – на бренд. З усіх стриманих абстрактних безкрайніх кольорових туманностей, створених навколо брендових знаків, випливають прості істини, нещадно банальні: «Бренд – це все. Немає бренду – немає нічого». Бренд – це знак новонароджених богів. І Логов пропонує … ікони, в яких підкреслена містична сутність і могутність бренду. Створюючи цей цикл картин, художник пройшов складний шлях осягнення Бренда як релігійного, сексуального й соціального начал. І створив бренд, у якому закладені секрети абсолютної влади й абсолютної свободи.» 

Ребрендинг. Антон Логов
13.03 - 03.04.13
арт-центр Я Галерея у Києві, на Хорива, 49Б© md-eksperiment.org

Опубликовано: 07 марта 2013