395
Лана Дель Рей в Киеве 2013

Лана Дель Рей в Києві 2013

Пн, 10 июня 2013
Киев, Украина
ул. Б. Васильковская, 103 [на карте]

Лана Дель Рей, американська співачка, автор-виконавець, володарка декількох музичних премій вперше приїжджає в Україну! Заплановане на 2013 рік турне, крім шоу в Німеччині, Великобританії, Нідерландах, Бельгії буде включати концерти в Києві, Москві і Санкт-Петербурзі.


На сайті виконавиці вказано, що квитки практично на всі європейські шоу вже розпродані. Її виступи на фестивалях, що проходили влітку цього року, зібрали багато позитивних відгуків. The Guardian ставить їй вищий бал зі словами про те, що в її музиці "проступає вплив" film noir ", а сама співачка відрізняється" чудовим голосом і харизмою ".
Лана представить програму свого нового альбому "Born To Die: Paradise Edition". Еe альбом "Born to Die" 2012 увірвався на вершини хіт-парадів 11 країн і двічі став платиновим. Було продано більше 2,5 мільйонів копій по всьому світу. У Великобританії платівка стала найбільш бистропродаваемой, в США зайняла друге місце в чарті, а у Росії - четверте. Основу нового релізу становить матеріал з цього альбому, плюс додано вісім нових треків.Музичні критики порівнюють її з такими дівами, як Amy Winehouse, Adele та Nancy Sinatra. Вона отримала нагороду Brit Awards як Краща міжнародна нова виконавиця і Ivor Novello Awards - головний британський приз серед композиторів - за Кращу сучасну пісню.На премії MTV Europe Music Awards 2012 Лана Дель Рей представлена в 3 номінаціях: Прорив року, Кращий альтернативний проект, Кращий новий артист.

LANA DEL REY ВПЕРШЕ в УКРАЇНІ!

10 червня, Палац "Україна", ул. Б. Васильковская, 103© md-eksperiment.org

Опубликовано: 12 марта 2013

Видео