157
Виставка «Органічні структури. Продовження» Володимира Чорнобая у Львові

Виставка «Органічні структури. Продовження» Володимира Чорнобая у Львові

Вс, 07 апреля 2013
Львов, Украина
вул. Вірменська 7 [на карте]

19 березня о 17 годині відбудеться відкриття виставки «Органічні структури. Продовження» Володимира Чорнобая. 


Три роки проект «Органічні структури» художника з Тернополя Володимира Чорнобая мандрує Європою. Його побачили у Польщі, де у 2004 році зародилась його концептуальна ідея, продовження його було у Німеччині.  2011 року він виставлявся в Тернополі, а з 19 березня до 7 квітня  продовження проекту зможуть оцінити львів'яни.

Ідея «Органічної структури» виникла у Володимира дуже несподівано. Його зацікавили шматки тканини у яких вудили м’ясо і він попросив їх собі. Вимив та висушив і рік чекав на визрівання концепції з їх використання.

Трохи «нервові», сповнені напруги лінії, що вибудовували малюнки на цій тканині, чимось нагадували зоо та антропоморфні фігури, які ще треба прочитати. Вбудовуючи свій власний світ у структури малюнка, утвореного кіптявою і використовуючи фарбу – колір, який руйнував і доповнював її одночасно, художник домагався потрібного акценту. Поєднавши цю структуру із орнаментованим малюнком бджолиних сот, на контрасті упорядкованого воскового та довільного органічного, робив відбитки на папері, і з допомогою техніки шовкодруку створив серію творів.

Одним із завдань «Органічних структур» у творчості Володимира Чорнобая є об’єднання двох реальностей – конкретної і абстрактної, своєрідне балансування між ними.

«Повернення до архаїчних структур не обов’язково має виглядати якоюсь екзотикою чи забавлянням в оригінальність. Ці форми відстояли свої права у протиборстві, що тривало не одне століття» – каже сам Володимир.

Триватиме виставка до  7 квітня 2013.

галерея "Зелена канапа" 
Львів, вул. Вірменська 7
032 235 75 49
050 66 50 603© md-eksperiment.org

Опубликовано: 16 марта 2013