266
офспринг в киеве 2013

THE OFFSPRING в Києві 2013

Чт, 30 мая 2013
Киев, Украина
пл. Спортивна 1 [на карте]

Музикантам, граючим панк-рок, ніщо не заважає бути мегапопулярним.
Приклад тому - група THE OFFSPRING, яка вперше збирається відвідати Київ, щоб представити своє нове супер-шоу.


Шанувальникам THE OFFSPRING необхідно врахувати, що це буде єдиний концерт відомої групи в столиці України.

Так що є сенс потурбуватися про придбання квитків заздалегідь. Втім, до візиту в Україну, музиканти збираються розім'ятися ще в Мінську (28 травня), а після - в Москві (1 червня) і Санкт-Петербурзі (2 червня).

THE OFFSPRING привезуть з собою свою нову платівку під назвою Days Go By, вихід якої відбувся в червні 2012 року. Без сумнівів, що в концертний сетліст артистів увійдуть і всі найголовніші бойовики колективу.

У наприкінці березня 2012 року THE OFFSPRING оголосили про завершення роботи над новим студійним альбомом. Робота над диском проходила в Каліфорнії - за негласною традицією музикантів. Повідомлення, розміщене на сторінці групи в Facebook, говорить: «Залишаємо нашу студію в Голлівуді. Платівка готова». Через місяць на офіційному сайті з'явилася інформація про альбом: стали відомі його назву, Days Go By, і плейлист. Також була анонсована дата виходу однойменного синглу - 27 квітня. Його прем'єра відбулася на лос-анджелеському радіо KROQ. В Австралії та Новій Зеландії замість Days Go By вийшла інша пісня: "Cruising California (Bumpin 'In My Trunk)". Альбом Days Go By вийшов 26 червня 2012 на лейблі Columbia.

Послухати всі численні хіти з раніше випущених альбомів, а головне - з нового Days Go By, можна на єдиному концерті групи THE OFFSPRING в Києві, який відбудеться 30 травня в Палаці Спорту.

Квитки: 300-900 грн.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 11 апреля 2013