453
«Short Film School» в рамках КМФКФ (24-28.04.2013)

«Short Film School» в рамках КМФКФ (24-28.04.2013)

Вс, 28 апреля 2013
Киев, Украина
вул. Льва Толстого 3 [на карте]

В рамках II Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів (KISFF 2013), котрий пройде у Києві з 24 по 28 квітня, буде працювати кіношкола «Short Film School», лекторами якої виступлять міжнародні та українські експерти в області кіно.


Вже в назві кіношколи («Short Film School») криється основна філософія проекту та фестивалю. За короткий термін в структурованій формі передати слухачам досвід та знання тих, хто йде в ногу зі світовим кіно-процесом. Можливо для когось це буде більш корисним аніж роки навчань в кіновузах. «Short Film School» об’єднає учасників та гостей Фестивалю, яким є що сказати. В першу чергу «Short Film School» буде цікава студентам кіновузів , представникам кіно та медіа індустрії, але знайде відгук і в серцях цікавих та відкритих до нових знань людей. Протягом п’яти інформативно-насичених днів аудиторія матиме змогу побувати на лекціях та майстер-класах від компетентних зарубіжних та вітчизняних кінематографістів.

Формат кіношколи передбачає засвоєння теоретичного матеріалу шляхом виконання практичних завдань, котрі даватимуть лектори. Коло питань, що будуть винесені на обговорення є надзвичайно різноманітним – від створення повноцінного фільму лише за допомогою фотографій, організації музичного супроводу в анімаційних фільмах до створення без бюджетного, незалежного та експериментального кіно.

Кіношкола розташується в креативному просторі «Часопис» (вул. Л. Толстого, 3) який є цьогорічним партнером фестивалю. Лекторами окрім гостей фестивалю, виступлять і члени журі КМФКФ 2013 - Андреа Мартіньйоні (актор, звукорежисер та знавець анімаційного кіно), Єва Перволовічі (режисер, письменник, журналіст) та Роман Бондарчук (режисер ігрових та документальних фільмів). З повним списком лекторів можна ознайомитися на сайті фестивалю – www.kisff.org

Стати учасником кіношколи може кожен. Навчання у кіношколі безкоштовне, учасники сплачують тільки час перебування в креативному просторі «Часопис», за форматом закладу. 20 щасливчиків за результатами конкурсного відбору отримають можливість відвідувати «Short Film School» безкоштовно, без сплати за час перебування. Бажаючі безкоштовно навчатися у кіношколі мають заповнити електронну аплікаційну форму на сайті фестивалю в розділі кіношкола до 22 квітня. Про результати відбору буде повідомлено індивідуально, не пізніше 24 квітня. Всім, хто не пройшов відбір, проте все-одно хоче отримати цінну інформацію, можна буде потрапити на лекції, заплативши за перебування у креативному просторі Часопис, або ж скористатися акційною пропозицію та придбати абонемент на всі лекції «Short Film School» за спеціальною зниженою ціною.

Мова лекцій: українська, російська, англійська, німецька. Передбачено синхронний переклад кожного заходу.

З питань акредитації ЗМІ та інших:

+38(097)256-76-04

+38(093)157-57-37

+38(099)130-41-58

Найбільший фестиваль короткого метру знову в Україні (24-28.04.2013)
II Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів.

© md-eksperiment.org

Опубликовано: 16 апреля 2013