444
выставка момент гармонии в центре якова гретера

Виставка «Момент гармонії» в галереї Якова Гретера (25.04.-19.05.2013)

Вс, 19 мая 2013
Киев, Украина
вул. Вадима Гетьмана, 6 [на карте]

Арт-центр Якова Гретера спільно з порталом IZUM.ua і фотошколою Vivat представляють фотовиставку під назвою «Момент гармонії». Виставка спрямована на популяризацію активного способу життя і є нагадуванням того, що можна займатися будь-яким видом спорту незалежно від віку.


На виставці представлені яскраві, позитивні роботи молодих українських фотографів: Людмили Візетіу, Анастасії Ковтун, Вадима Міненка, Наталії Мосейчук, Лариси Снігірьової та Олени Тітаренко.

Моделями для фото стали відомі українські спортсмени, які підтримують ідею проекту і особистим прикладом показують, що спорт – це життя! Серед них – Віталій Загоруйко, фіналіст телевізійного талант-шоу «Танцюють всі! 2-й сезон», Ганна Єдинак, фіналістка телевізійного талант-шоу «Танцюють всі! 5-й сезон», Юлія Смирнова, ​​бальна танцівниця, хореограф-постановник спортивного театру, викладач pole dance, організатор і ведуча спортивних WorkOut і Pole Dance фестивалів, Нікіта Ванкевич, майстер спорту з бальних танців, універсальний танцюрист, хореограф Злати Огневич, постановник телевізійних шоу, керівник і балетмейстер танцювального проекту EverRest, Владислав Мажара, багаторазовий чемпіон України, абсолютний чемпіон України з бодібілдингу 2012 року.

Організатори фотовиставки заявляють: «Розфарбуйте світ яскравими фарбами! Танцюйте, займайтеся спортом, будьте оптимістичними та несіть радість у цей світ! »

Всі роботи доступні для придбання в галереї арт-центру Якова Гретера.

Адреса: ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6

ТРЦ «Більшовик», Блок А, 4-6 поверх.

Режим роботи: щоденно з 11:00 до 21:00.

Інформація за тел.: +38 050 42 42 888

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 21 апреля 2013