332
конгресс рисовальщиков в киеве

Конгрес Рисувальників (18.05-8.06.2013)

Сб, 08 июня 2013
Киев, Украина
вул. М. Грушевського, 6 [на карте]

Конгрес Рисувальників - це унікальна, доступна всім можливість взяти участь в процесі створення сучасного мистецтва у стінах Національного художнього музею.


Під час Конгресу Рисувальників усі охочі зможуть рисувати на стінах Музею. Звісно історичні стіни Музею будуть відповідно забезпечені. Протягом роботи Конгресу Рисувальників у Національному художньому постійно будуть присутні відомі художники з України, Польщі та інших країн світу, що створюватимуть свої роботи спільно з усіма учасниками Конгресу і перш за все будуть спілкуватися з учасниками. Метою когресу є широка інтеграція різних соціальних груп за допомогою мистецтва.

Конгрес Рисувальників відбувається з ініціативи художника Павла Альтхамера. Уперше Конгрес було проведено в рамках Берлінської бієнале 2012 року. Відтоді Конгреси Рисувальників відбувалися в Римі, Варшаві та Айзенхіценштадті.

Павел Альтхамер – художник, скульптор та перформансист. Представник польського критичного мистецтва. Лауреат нагороди ім. Вінсента Ван Гога. Протягом багатьох років провадить художні заняття для виключених соціальних груп (люди з обмеженими можливостями, мешканці неблагополучних дільниць). Його роботи виставлялися на Documenta X, Manifesta 3, Institute of Contemporary Arts (Лондон), Deutsche Guggenheim тощо.

18 травня - 8 червня
Національний Художній Музей України, вул. М. Грушевського, 6© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 апреля 2013

Киев - Скоро

Poets of the Fall в Києві

Клуб Bel étage 01 декабря - 01 декабря 20:00
Показать все