222
Фотопроект Пйотра Збієрського «Білі слони» (26.05-23.06.2013)

Фотопроект Пйотра Збієрського «Білі слони» (26.05-23.06.2013)

Вс, 23 июня 2013
Киев, Украина
вул. Лаврська, 1 [на карте]

Фотопроект «Білі слони» Пйотра Збієрського на міжнародному фестивалі візуальної культури Візії
Міжнародний фестиваль візуальної культури «Візії» - новий проект від організаторів ChernihivPhotoFest і Культурного фотографічного центру PhotoCULT. Мета фестивалю – створити платформу для діалогу між глядачем і художником за допомогою аутентичних і сучасних форм візуальної «мови», об’єднати традицію, нові технології та експеримент «Візій-2013» - «Архівація візуального». Глядачів чекають різноманітні форми сучасного візуального мистецтва, а саме: фотографія та мультимедіа, відео-арт і відео-інсталяції, експериментальне кіно та медіа-перфоманс, лекційна програма. Виставкову програму складатимуть проекти з Німеччини, Канади, Чехії, Польщі, Литви, Росії, Білорусі, Словаччини, Словенії, Грузії та України. Всього Фестиваль покаже близько сорока фото- та медіа-проектів.

Пйотр Збієрський народився 1987 року, навчався у Польській Національній Кіношколі у Лодзі з 2006 по 2012 роки. У 2012 році фотограф отримав нагороду Leica Oskar Barnack Newcomer Award.

У своєму довгостроковому проекті під назвою «Білі слони» фотограф досліджує емоційні враження і те, наскільки вони можуть змінити реальність. У цьому його особливо зачаровують випадкові зустрічі. Він дивиться на людей в ролі неупередженого спостерігача, зустрічаючись із незнайомими людьми поверхнево - без попередніх знань про свої об’єкти. Це дозволяє йому бачити, що є чистим та суттєвим: люди і їх внутрішній світ емоцій. Його образи не мають претензії бути оригінальним, але замість цього вони є справжніми. На них зображені сцени з серця самого життя, захоплені в найрізноманітніших місцях. Разом вони складають цілісну історію щастя, спогадів і зустрічей, які характеризуються власним стилем фотографа. Вибрані фотографії з проекту «Білий слон» були показані на різних виставках у Польщі, Росії та Португалії.

Культурний фотографічний центр PhotoCULT

м.Київ
26 травня - 23 червня
Київська міська галерея мистецтв «Лавра» (вул. Лаврська, 1) Відкриття 25 травня о 13:00 (вхід по ціні Фестивалю "I Love Kyiv") З 26 травня по 23 червня вхід вільний© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 апреля 2013