265
Прес-конференція: Чим здивує другий міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Київ?

Прес-конференція: Чим здивує другий міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Київ?

Чт, 25 апреля 2013
Киев, Украина
вул. Дмитрівська, 44-а [на карте]

25 квітня, об 11:00, у приміщенні прес-центру інтернет-видання «Обозреватель» відбудеться прес-конференція на тему: «Чим здивує другий міжнародний фестиваль короткометражних фільмів Київ?».


На прес-конференції йтиме мова про необхідність проведення такого роду фестивалю, про цьогорічну програму фестивалю, найочікуваніші фільми та світові прем’єри на КМФКФ. Також річ піде про міжнародний кінодосвід, котрим закордонні гості будуть ділитися з українськими кінематографістами та зацікавленою молоддю в рамках кіношколи «Short Film School», яка вперше проходитиме в рамках фестивалю, докладніше про неї можна буде почути на прес-конференції. Програмний координатор розкаже про специфіку відбору стрічок, чому деякі кінематографісти з таких далеких країн як Аргентина, Сінгапур чи Мадагаскар вибирають саме Київ для світових прем’єр своїх картин, та про цьогорічні «родзинки» фестивальної програми. Голова журі, Андреа Мартіьоні, коротко познайомить журналістів з секретами роботи журі, принципами якими воно буде керуватися при виборі переможців та можливо назве фаворитів цьогорічного фестивалю.  

Нагадуємо, що другий КМФКФ стартує 24 квітня з ряду поза конкурсних програм, серед яких і блок Українських фестивальних хітів, у який увійшли стрічки переможці найпрестижніших світових фестивалів з часів незалежності України та ретроспектива славетного аніматора Євгена Сивоконя. 25 квітня відбудеться церемонія відкриття фестивалю і розпочнеться демонстрація конкурсної програми фестивалю. Детальний розклад на сайті http://kisff.org/index.php/home/festival-2013/shedule

В прес-конференції візьмуть участь:

Кирило Марікуца - директор II Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів

Андреа Мартіньоні (Італія) - глава журі II КМФКФ, актор, звукорежисер, знавець анімаційного кіно.

Наталія Ільчук - програмний координатор II Київського міжнародного фестивалю короткометражних фільмів.

Адреса прес-центру: м.Київ, вул.Дмитрівська, 44-а

Акредитація журналістів: (093) 157 57 37

E-mail: press@kisff.org

II Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів.

Програма фестивалю:

24 of April24 квітня - Середа

Кінопанорама

 17.00 Festival HITS 1 / Фестивальні ХІТИ 1

  • «A Story for the Modlins» Sergio Oksman (26m) - 2012 Spain
  • «The Curse» Fyzal Boulifa (16m) - 2012 UK
  • «Ina Litovski» Anaïs Barbeau-Lavalette / André Turpin (11m) - 2012 Canada
  • «The Missing Looks» Damian Dionisio (11m) - 2012 Argentina
  • «Voice Over» Martin Rosete (10m) - 2011 Spain
  • «Modern No.2» Mirai Mizue (4m) - 2012 Japan
  • «The Centrifuge Brain Project» Till Nowak (7m) - 2011 Germany

19.00 Ukrainian Festival HITS/ Українські фестивальні хіти

  • «Shooting gallery» Taras Tomenko (10m) – 2001 Ukraine
  • «Wayfarers» Igor Strembіtsky (10m) – 2005 Ukraine
  • «Against the sun» Valentyn Vasyanovych (20m) – 2010 Ukraine
  • «Cross» Marina Vroda (15m) – 2011 Ukraine/France
  • «Nuclear waste» Myroslav Slaboshpytskiy (23m) – 2012 Ukraine 

21.00 In the Mood for Love/Амурний настрій (Різні сторони почуттів)

  • «You before» Janin Halisch (15m) - 2012 Germany
  • «Atlantic Avenue» Laure de Clermont (13m) - 2013 France / United States
  • «The Lizards» Vincent Mariette (15m) - 2012 France
  • «Struggle» Sophie Dupuis (24m) - 2012 Canada
  • «Love Story» Ása Hjörleifsdóttir (17m) - 2012 Iceland / United States
  • «Mo Ikkai» Atsuko Hirayanagi (14m) - 2012 Japan / Singapore
  • «A cake story» Milko Yovchev (12m) - 2011 Bulgaria
  • «Solitude» Liova Jedlicki (17m) - 2012 France / Romania
  • «Helmut» Eric Turpin & Rose Turpin (8m) - 2012 France

 

      Atmasfera 360

 

20.00 Animation Avanguard/ Авангардна анімація

  • «The Animation Tag Attack» Christen Bach  (10m) - 2012 Denmark / Germany
  • «The Button» Ieva Miskinyte (5m) - 2012 Lithuania
  • «When One Stops» Jenni Rahkonen (7m) - 2012 Finland
  • «Sleepwalker» Stella Salumaa (6m) - 2012 Estonia
  • «Bao» Sandra Desmazières (10m) - 2012 France
  • «Mee» Letty Felgendreher (5m) - 2012 Germany
  • «Bite of the Tail» Song E Kim (9m) - 2012 USA
  • «Sunny Afternoon» Thomas Renoldner (7m) - 2012 Austria
  • «Snail Trail» Philipp Artus (3m) - 2013 Germany
  • «Eye» Lorenza Manrique (5m) - 2012 Mexico
  • «Flesh and Bones» Brulé Manon (7m) - 2012 Belgium

 

21.30 Retrospective of Eugene Syvokin/ Ретроспектива Євгена Сивоконя

 

25 of April25 квітня - Четверг

 

Кінопанорама

 

17.00 Festival HITS 2 / Фестивальні ХІТИ 2

  • «Normal People» Piotr Zlotorowicz (28m) - 2011 Poland
  • «The Pub» Joseph Pierce (8m) - 2012 UK
  • «The Devil's Ballroom» Henrik Martin Dahlsbakken (15m) - 2012 Norway
  • «The Making of Longbird» Will Anderson (15m) UK
  • «Tape Generations» Johan Rijpma (2m) - 2011 Netherlands
  • «The Voorman Problem» Mark Gill (13m) - 2011 UK

19.00 Official Opening / Офіційне відкриття фестивалю

19.30 Competition. Block 1 / Конкурсна програма. Блок 1

  • «Mystery» Chema García Ibarra (12m) - 2013 Spain
  • «Big Willow» Jared Katsiane (10m) - 2013 United States
  • «Suddenly, Last summer» Juha Mäki-Jussila (4m) - 2013 Finland
  • «Paper Boat» Helmy Nouh (17m)  2012 Egypt
  • «Miniyamba» Luc Perez (14m) - 2012 Denmark / France
  • «Artifacts of the City» Florian Schneider (20m) - 2012 Germany
  • «Love» Pavel Levchuk (7m) - 2013 Ukraine
  • «Botev is an idiot» Deyan Bararev (9m) - 2012 Bulgaria

21.00 Hot SHORTS (Іспанські та Італійські гарячі короткометражки)

  • «Eskiper» Pedro Collantes (14m) - 2012 Spain
  • «My daddy is a movie director» German Roda (4m) - 2012 Spain
  • «The perfectionists» Tucker Davila Wood (13m) - 2012 Spain
  • «Elephant» Pablo Larcuen (9m) - 2012 Spain
  • «Right in front» Alessio Lauria (5m) - 2011 Italy
  • «Pieces» Xacio Baño (6m) - 2012 Spain
  • «Luciano» Dani de la Orden (12m) - 2011 Spain
  • «I can't right now» Roser Aguilar (12m)  - 2011 Spain
  • «Straight on the right» Valerio Groppa (15m) - 2011 Italy

 

Atmasfera 360

 

20.00 Futurism (utopia and apocalypse) /Futurism (утопія і апокаліпсис)

  • «Archipelago Science Fiction» Tellervo Kalleinen & Oliver Kochta-Kalleinen (25m) - 2012  Finland
  • «Neither Yes» Jean-François Fontanel (11m) - 2012 France
  • «Who is Arvid Pekon?» Patrik Eriksson (13m)  - 2013 Poland / Sweden
  • «A Society» Jens Assur (17m) - 2012 Sweden

21.30 Retrospective of Oksana Chepelyk / Ретроспектива Оксани Чепелик

  • «Chronicles Of Fortinbras» (30m) – 2001
  • «Deaf-Mute Chorus» (5m) - 1998-2004
  • «Urban Multimedia Utopia» (10m) - 2002
  • «Manifesto» (5m) - 2011
  • «Chernobyl’ Fairy-Tale» (9m) - 2006

 

 

26 of April26 квітня- П'ятниця

 

Кінопанорама

 

17.00 Ukrainian panorama / Українська панорама

  • «Ice cream» Mariia Ponomarova (13m) - 2012 Ukraine
  • «Katya» Alexandr Milov (13m) - 2013 Ukraine
  • «Into the Void» Elena Savlokhova, Jana Maren Otte (4m) - 2012 United Kingdom / Ukraine
  • «In The Sleep» Anastasia Titova (4m) - 2012 Ukraine
  • «Shining» Andrei Terentiev (10m) - 2012 Ukraine
  • «The trip» Nina Orlandina (16m) - 2012 Ukraine
  • «Vanya» Oksana Artemenko (10m) - 2012 Ukraine
  • «The End» Max Yakobchuk (5m) - 2012 Ukraine

19.00 Competition. Block 2 / Конкурсна програма. Блок 2

  • «The Giant» David Raboy (20m) - 2012 United States
  • «Sevilla» Bram Schouw (10m) - 2012 Netherlands
  • «First Snow» Michael Lalancette (13m) - 2012 Canada
  • «Division» Johan Rijpma (1m) - 2012 Netherlands
  • «A Pretty Funny Story» Evan Morgan (19m) - 2012 Canada
  • «Herr Schultz sets Sail» Frank Müller (21m) - 2012 Germany
  • «Kali the Little Vampire» Regina Pessoa (9m) - 2012 Portugal / Canada / France / Switzerland

21.00 Sweet Sixteen (#тінейджери #вечірки #cекс)

  • «Girl and Boy on the Rocks!» Maria Sigrist (12m) - 2012 Switzerland
  • «Erdbeerland» Florian Pochlatko (32m) - 2012 Austria
  • «Stammering Love» Jan Czarlewski (20m) - 2012 Switzerland
  • «Braise» Hugo Frassetto (7m) - 2013 France / Belgium
  • «The Perfect Grey» Edwin Ho (26m) - 2012 Singapore / Spain

 

 

27 of April27 квітня - Субота

 

Кінопанорама

 

13.00 Festival HITS 3 / Фестивальні ХІТИ 3

  • «Königsberg» Philipp Mayrhofer (18m)
  • «Edmond was a donkey» Franck Dion (15m) - 2012 France / Canada
  • «The Father» David Easteal (22m) - 2012 Australia
  • «Moxie» Stephen Irwin (6m) - 2011 UK
  • «You like it I love it» James Vaughan (16m) - 2013 Australia 
  • «Villa Antropoff» Kaspar Jancis / Vladimir Leschiov (13m) - 2012 Estonia / Latvia 

15.00 Russian Shorts/ Російська панорама

  • «Home» Ruslan Magomadov (26m) - 2012 Russia
  • «Start the engine and reverse» Andrey Zagidullin (4m) - 2012 Russia
  • «Chippendale» Kamila Safina (16m) - 2012 Russia
  • «It's Raining» Anna Shepilova (9m) - 2012 Russia
  • «Chinti» Natalia Mirzoyan (8m) - 2012 Russia
  • «Hopfrog» Leonid Shmelkov (5m) - 2012 Russia

17.00 Political games/ Політичні ігри (Новий погляд на тонкі політичні перипетії)

  • «Welcome And... Our Condolences» Leon Prudovsky (30m) - 2012 Israel
  • «The Future, Today» Anne Zinn-Justin (15m) - 2012 France
  • «Sunday 3» Jochen Kuhn (14m) - 2013 Germany
  • «Paradoxes» Sebastian Culpo (17m) - 2012 France
  • «Life and Death of the Illustrious Rasputin» Céline Devaux (10m) - 2012 France

19.00 Competition. Block 3 / Конкурсна програма. Блок 3

  • «Land of My Dreams» Yann Gonzalez (20m) - 2012 Portugal / France
  • «Rough Grounds» Youdid Kahveci (9m) - 2012 Germany
  • «Not Less then 50 kg» Marina Artemenko (13m) - 2012 Ukraine
  • «All Souls' Day» Aleksandra Terpińska (18m) - 2012 Poland
  • «Runner» Carolina Hellsgård (14m) - 2013 Germany
  • «Two couples smoke under a table» Estefania Veira (8m) - 2012 Argentina
  • «It's Such a Beautiful Day» Don Hertzfeldt (23m)  - 2011 United States

21.00 Dark side (Фільми жахів для вибагливих, без гумору не обійдеться)

  •  «Foxes» Lorcan Finnegan (15m) - 2012 Ireland
  • «Job» Marco Gadge (19m) - 2011 Germany
  • «Attack of the Brainsucker» Sid Zanforlin (14m) - 2012 Canada
  • «Flytopia» Karni Arieli, Saul Freed (20m) - 2012 UK
  • «Presence required» Maria Gordillo (12m) - 2012 Spain
  • «Perfect Drug» Toon Aerts (13m) - 2012 Belgium

 

Atmasfera 360

 

21.00 TERRA Incognita / Кіно країн, де нема кіно

  • «Zebu of Dadilahy» Razanajaona Ambinintsoa Luck (24m) - 2012 Madagascar
  • «Father» Gledis Bica (19m) - 2011 Albania
  • «Red Land» Jesus Reyes (22m) - 2013 Colombia
  • «Last Day of the Year» Ying-ting Tseng (30m) - 2012 Taiwan

22.30 Contemporary Italian Animation /Сучасна Італійська анімація

  • «La Piccola Russia» Gianluigi Toccafondo (16m) - 2004 Italy
  • «The Journey of the Birdboy» Chiara Ambrosio (5m) - 2007 Italy
  • «Djuma» Michele Bernardi (4m) - 2012 Italy
  • «Le Fobie del Guard Rail» Marco Capellacci (5m) - 2013 Italy
  • «La Funambola» Roberto Catani (6m) - 2002 Italy
  • «Percorso #0009-0410» Igor Imhoff (4m) - 2010 Italy
  • «Arithmétique» Giovanni Munari - Dalila Rovazzani (4m) - 2010 Italy
  • «Il numero delle Bestie» Ericailcane (5m) - 2010 Italy
  • «Ecco è ora» Magda Guidi (3m) - 2004 Italy
  • «Sì però... »Magda Guidi (2m) - 2000 Italy
  • «Senza Testa» Michele Bernardi (5m) - 2009 Italy
  • «Silent-Mind» Alessia Travaglini (5m) - 2011 Italy

 

 

28 of April28 квітня -Неділя

 

Кінопанорама

 

11.00 Just for KIDS / Тільки для дітей

  • «Choir Tour» Edmunds Jansons (5m) - 2012 Latvia
  • «International Father's Day» Edmunds Jansons (5m) - 2012 Latvia
  • «The Night of the Bear» Sam and Fred Guillaume (22m) - 2012 Switzerland
  • «After You» Damien O'Connor (7m) - 2012 Ireland
  • «In the Nick of Time» David M Lorenz (13m) - 2011 Germany
  • «Unintended» João Fazenda (9m) - 2011 Portugal
  • «An Ogre» Gérard Ollivier (7m) - 2011 France
  • «From Dad To Son» Nils Knoblich (5m) - 2012 Germany
  • «Leaving» Joanna Lurie (3m) - 2012 France

13.00 Iranian Shorts / Іранські короткометражки

  • «Glimmer» Omid Abdollahi (18m) - 2012 Iran
  • «Barbie» Ali Asgari (13m) - 2012 Iran
  • «After The Class» Fereshteh Parnian (12m) - 2012 Iran
  • «Maybe Another Time» Amirhossein Asgari (15m) - 2012 Iran
  • «Comma» Ata Mojabi (4m) - 2012 Iran
  • «Insomnia» Farshid Akhlagipour (14m) - 2012 Iran

15.00 Greek panorama / Грецька прорив

  • «Something Will Turn Up» Thanos Psichogios (13m) - 2012 Greece
  • «Jafar» Nancy Spetsioti (3m) - 2011 Greece
  • «Just a Perfect Day» Evris Papanikolas (6m) - 2011 Greece
  • «Out of Frame» Yorgos Zois (10m) - 2012 Greece
  • «Phone call from Cairo» Yiotis Vrantzas (5m) - 2012 Greece
  • «The Attic» Minos Nikolakakis (18m) - 2011 Greece
  • «45 degrees» Georgis Grigorakis (14m) - 2012 Greece
  • «De Nuevo» Christos Karteris (7m) - 2012 Greece
  • «I am Human» Michalis Lygkiaris (4m) - 2012 Greece

17.00 Womens Secrets / Жіночі секрети

  • «A Belgian Caper» Myriam Donasis (25m) - 2012 France
  • «Kate Moss' Voice» Margaux Bonhomme (16m) - 2012 France
  • «Eat» Moritz Krämer (6m) - 2012 Germany
  • «If I was a man» Reumont Margot (5m) - 2012 Belgium
  • «Substitute teacher» Shiry Price (16m) - 2012 Israel
  • «I can not stand your parents» Javier Cano (4m) - 2012 Spain
  • «Bear me» Kasia Wilk (6m) - 2012 Germany / Poland
  • «Ellen is Leaving» Michelle Savill (16m) - 2012 New Zealand
  • «Man in Suit» Anna van der Heide (10m) - 2012 Netherlands

19.00 Official closing of the Festival / Офіційне закриття фестивалю

19.30 Jury Award Winners Screening/ Показ фільмів-переможців

21.00 Audience Award Screening / Показ найкращих фільмів за версією глядачів


     Atmasfera 360

 

21.00 Turkish Delight / Турецькі солодощі

  • «Four Walls Sarajevo» Nadim Güç (24m) - 2012 Turkey / Bosnia and Herzegovina
  • «One Missed Call: Life» Anıl Kaya (10m) - 2012 Turkey
  • «Oasis» Oguzhan Kaya (6m) - 2012 Turkey
  • «Silent» Rezan Yesilbas (14m) - 2012 Turkey
  • «Ağrı and The Mountain» Hasan Serin (13m) - 2013 Turkey





© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 апреля 2013