3667
день города киева 2013

ДЕНЬ МІСТА КИЇВ 2013 (програма святкування)

Вс, 26 мая 2013
Киев, Украина
Майдан Незалежності [на карте]

В останні вихідні цього місяця - 25 і 26 травня - столиця України святкуватиме свою 1531-річницю. У програмі ДНЯ КИЄВА 2013 - спортивні змагання, концерти, різноманітні виставка та багато інших цікавих подій.


Програма Дня Міста Києва 2013: 

СПОРТ
- На честь Дня Києва 2013 в місті пройдуть вже традиційні Міжнародні змагання з велоспорту. Нагородження переможців відбудеться 25 травня на Майдані Незалежності.
- У 21-й раз в центрі пройде "Пробіг під каштанами". Як завжди, забіг поділять на кілька частин - для професіоналів, любителів, учасників на візках і дітей до 7 років. Цього разу маршрут розтягнеться від Майдану через Хрещатик, Бессарабську площу, вул. Велику Васильківську до станції метро "Олімпійська" і назад. Загальна довжина дистанції - 5 км.

КОНЦЕРТИ
- 25 травня в Палаці спорту пройде 4-годинне музичне шоу "Останній Дзвоник Fest". Свято приурочене до закінчення навчального року у школах. Зі сцени Палацу виступлять групи "Бумбокс", "Нерви", "Валентин Стрикало", а також новоспечені ді-джеї - Даша Ши та Олексій Дурнєв. Вести шоу буде головний герой серіалу Віталька.
- Ще один концерт чекає народ прямо на Майдані. Правда, зірок програми поки що тримають у секреті.
- Завершиться програма святкування Дня міста Києва 2013 в неділю, 26 травня, шоу з лазерними ефектами на Оболонській набережній.

ВИСТАВКИ І ФЕСТИВАЛІ
- За кілька тижнів до Дня Києва на Співочому полі відкриється виставка тюльпанів і зелених автомобілів.
- У парку "Київська Русь" городян чекають на середньовічні святкування. У програмі - конкурси, музична програма, виступи каскадерів, катання на конях і, звичайно ж, лицарські бої.

ДЕНЬ МІСТА КИЇВ 2013

25-26 ТРАВНЯ 2013 РОКУ© md-eksperiment.org

Опубликовано: 25 апреля 2013