7429
фестиваль запад 2013

Фестиваль ЗАХІД 2013

Вс, 18 августа 2013
Львов, Украина
с. Родатичі [на карте]

Фестиваль ЗАХІД – одна з найбільших та найпотужніших мистецьких подій країни. Фестиваль проводиться з 2009 року на Львівщині.
Поспішайте замовити та купити квитки!


Як і минулого року, ЗАХІД 2013 відбудеться у колишньому дитячому таборі Сонячна Галявина в Родатичах неподалік від Львова 16-18 серпня

ЗАХІД – фестиваль, що нас об’єднує. Міжнародний фестиваль ЗАХІД 2013 збере найкращі українські, білоруські, російські, молдовські, австрійські гурти. Проте незмінною залишається основна програма та ідея підтримки українського мистецтва та культури. Просторі поля всіяні травами, прохолода лісу, освіжаюча вода озер, життєдайне сонце – все навколо сприяє позитивному настрою. І посеред цього – сцени, з яких лунає музика. Фестиваль об’єднує особистостей, які люблять свою творчу справу! І це ще не все! Відпочинку сприяє польова кухня, виставки рукоділля, літературні читання, майстер-класи з різних ремесел та ваші однодумці, які теж насолоджуються дружнім фестивальним настроєм.

ЗАХІД – найкраща традиція фестивального літа. Цьогорічний ЗАХІД змусить тисячі сердець битися разом. Добираючись з усієї України автостопом, автобусами та машинами, серця у пошуках вільного духу зустрінуться тут, на території свободи, щоб розділити музичне щастя та дружбу. Без масок буденного життя, забувши про роботу та статуси – сюди варто приїхати, щоб відчути себе вільним і бути поруч із справжніми людьми.

Кожного року на фестиваль ЗАХІД приїжджають великі компанії, адже з друзями відпочивати краще та веселіше. Тому: дізнався сам – повідом друга, збираєте компанію та вирушаєте за пригодами, які будете згадувати цілий рік до наступного фестивалю.

Оголошені наразі учасники ЗАХОДУ 2013: Rocky Leon – Ляпис Трубецкой – Воплі Відоплясова – Скрябін – SunSay – O.Torvald – Тостер – Бумбокс – Zdob Si Zdub – Кожаный Олень – Аддис Абеба – Фліт – Сергій Жадан та Собаки в Космосі – Stoned Jesus – Веремій – Роллікс – Viter – Noize MC – Крихітка

Загалом – більше 50 гуртів на 3 сценах.
Також: література, театр, майстер-класи.

Як дістатися зі Львова, Як доїхати, схема проїзду

Як доїхати,как доехать со Львова,зі Львова,Як дістатися,схема проїзду

Адреса: с. Родатичі, Україна, Львівська обл.

Як доїхати: дивись карту.
© md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 апреля 2013