285
ALAPAGAI 2013 Open Air Festival,в литве,афиша,куда пойти

GALAPAGAI 2013 Open Air Festival (2-3 августа)

Сб, 03 августа 2013
Зарасай, Литва
Зарасай [на карте]

В августе в Литве состоится долгожданное событие! GALAPAGAI 2013 Open Air Festival (2-3 августа)


События могут посещать: с 16 лет 
Язык мероприятия: Латышский, Английский
Бесплатный вход:  до 10 лет

 

Lielākais, senākais  starptautiskais Open Air Festivāls - Galapagai 2013.

Biļetes: Biļešu Servisa kasēs no 3. aprīļa plkst.11:00
Līdz 19. aprīlim, biļešu cena tikai 14 lati. 
Galapagai festivāls - http://www.galapagai.lt ir lielākais, senākais  starptautiskais  open- air rokfestivāls Lietuvā. Šogad tas notiks jau vienpadsmito reizi - 2. un 3. augustā. Festivāls norises vieta ir Zarasas sala, kas atrodas nieka 20 kilometrus no Latvijas robežas un tikai 30 km no Davgavpils.

Šogad festivālā uzstāsies trīs latviešu rok un pop mūzikas pēdējā laika aktuālākās grupas - THE SOUND POETS, ASTRO’N’OUT un INSTRUMENTI. Tāpēc droši var teikt, ka šogad Festivālu Galapagai iekaro latvieši.
Bez INSTRUMENTIEM, THE SOUND POETS un ASTRO’N’OUT, šogad savu dalību apstiprinājušas tādas muzikālas apvienības kā Jau HADOUKEN! (UK), LYAPIS TRUBECKOY (BY), ANTIS (LT), , THE ANGELCY (IL), MANDRAGORA (LT), TRENDKILL METHOD (LV), DIGITAL DIGITAL (LV), HAYLEY’S ROYAL WHORSE (FI), un, protams, kuplā skaitā klausāmas būs arī labākās Lietuviešu grupas. Uz galvenās skatuves jeb uz ROKO NATKTYS skatuves izziņotas vēl divas grupas;  “Thundertale” un “Awakening Sun. ”Skaļākie festivāla hedlaineri vēl sekos.
Festivāls divās dienās piedāvās plašu muzikālo, sporta un izklaides programmu ar vairākām radošām darbnīcām, ekstrēmām izklaides iespējam, studijām un citiem izklaides veidiem, kas ļaus relaksēties un uzkrāt enerģiju visam gadam.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 04 мая 2013