386
Музей. Графіка

“Музей. Графіка.” у Львові 21 травня – 9 червня 2013

Вс, 09 июня 2013
Львов, Украина
вул. Вірменська 7 [на карте]

У Львові відкрився Музей сучасного мистецтва! Саме такими заголовками майоріли анонси мистецьких подій Львова у друкованих та інтернет виданнях у 2011 році.


Щоправда у Львові не відкрився новий музей. Мова йшла про концептуальну виставку, що тривала всього три тижні від куратора галереї «Зелена канапа» – Олесі Домарадзької. Експозицію складали знакові живописні твори, найкращих львівських художників останньої декади минулого століття.

Вже тоді було заплановано продовження цього проекту, що продемонструвало б графічні (друковані) твори видатних та знаменитих у світі художників – графіків зі Львова.

З 21 травня до 9 червня 2013 року в галереї сучасного мистецтва «Зелена канапа» відбудеться виставка «Музей. Графіка». Учасники виставки серед яких Ігор Біликівський, Олег Денисенко, Валерій Дем`янишин, Ярослав Качмар, ІветаКлючковська, Юрій Кох, Ольга Погрібна-Кох, Михайло Красник, Сергій Міхновський, Володимир Пінігін, Дмитро Парута, Богдан Пікулицький, Володимир Патик, Роман Романишин, Богдан Сорока та інші представлять найхарактерніші, визначні графічні твори 90-х років.

Метою цього проекту є підняття проблеми міста, що має славетну новітню мистецьку історію та нажаль, не має постійної виставки збірки творів сучасного мистецтва кінця 20-того початку 21 століття.

Відкриття виставки відбудеться у вівторок о 17 годині!

галерея "Зелена канапа"
Львів, вул. Вірменська 7
032 235 75 49
050 66 50 603© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 мая 2013

Львов - Скоро

Показать все