438
Фотовиставка «Crystal» в Арт-центрі Якова Гретера

Фотовиставка «Crystal» в Арт-центрі Якова Гретера (23.05-7.07.2013)

Вс, 07 июля 2013
Киев, Украина
вул. Вадима Гетьмана, 6 [на карте]

23 травня 2013 р. в арт-центрі Якова Гретера відбулося урочисте відкриття фотовиставки під назвою «Crystal», результат спільної роботи фотографа Юлії Єлінецької та візажиста Алли Маковецької.


Виставка вражає своєю ніжністю та витонченістю, адже вона відображає найчистіші незабутні емоції, найщасливіший і довгоочікуваний день у житті будь-якої дівчини, саме той єдиний день, коли вона – наречена!

На виставці представлені роботи члена Асоціації професійних весільних фотографів «MyWed Pro», учасниці Ukrainian Fashion Week, одного з відомих фотографів України – Юлії Єлінецької. Бажання запам'ятовувати моменти щастя за допомогою фотографії найвдаліше, на погляд авторки, їй вдається у весільній зйомці, якою Юлія займається вже близько 5-и років. Незважаючи на весільну спеціалізацію, Юлія є одним з кращих київських портретистів, демонструючи свою майстерність також у таких напрямках, як творча дитяча та сімейна фотографії. Фотоісторії Юлії відрізняються особливим теплом, красою та шармом.

Алла Маковецька – візажист з величезним професійним досвідом. Співпрацювала з Фестивалем Wedding Fest 2012; журналом Marie Claire; телеканалом ТЕТ; дизайнерами Cristiano Burani, Татунь Ніколаішвілі і FashionTV в рамках Ukrainian Fashion Week 2012-2013, а також – на відбірковому турі «Міс Україна», національному відбірковому турі «Дитяча Нова Хвиля» і «Нова хвиля», працювала в Шанхаї, Китай. Співпрацює з молодою музичною групою Bandini. Викладач візажу в модельному агентстві Instars & Prime Model Management.

Партнери зйомки – весільний салон «Slanovskiy» та модельне агентство «Prime Models».

Відкриття виставки відбудеться 23 травня 2013 р. о 19:00 на території арт-кафе арт-центру Якова Гретера (7-й поверх).

Виставка триватиме до 7 липня 2013 р.

Всі роботи доступні для придбання в галереї арт-центру Якова Гретера.

Адреса: ст. м. «Шулявська», вул. Вадима Гетьмана, 6

ТРЦ «Більшовик», Блок А, 4-6 поверх.

Режим роботи: щоденно з 11:00 до 21:00.

Інформація за тел.: +38 050 42 42 888

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 24 мая 2013