414
Виставки графічного живопису Аліси Грейс «Сучасні лісові мавки» в арт-центрі «Щось Цікаве»

Виставки графічного живопису Аліси Грейс «Сучасні лісові мавки» в арт-центрі «Щось Цікаве»

Пт, 21 июня 2013
Львов, Украина
Площа ринок 13 [на карте]

4 червня о 18.00. год. В арт-центрі «Щось Цікаве» відбуватиметься відкриття виставки графічного живопису Аліси Грейс «Сучасні лісові мавки»".


«Тематика виставки присвячена жіночому образу, його таємничості, та пошуку самої себе в кожному образі певної картини.Надихаючись етнічними мотивами в різних культурах та музиці, створилась ця своєрідна серія робіт, в якій я намагалась віднайти цікаве поєднання кольорів, орнаментів та головного образу – дівчини. На кожній картині вона з’являється в образі Лісової Мавки з причарованим поглядом та статичній позиції, оточена птахами, візерунками та деревами. Це вільні думками та розумом дівчата, які знаходяться посеред лісу в своєму усамітненні та гармонієї з природою, вони повністю віддалені від соціального світу, їм не потрібен ні інтернет, ні якісь сучасні тенденції, ні матеріальні потреби, навіть одяг... вони знайшли ту єдність з цим таємничим лісом, в якому вже лишаться назавжди, їх місце саме тут, посеред краси природи, своїх думок та істот" - Аліса Грейс.

БІОГРАФІЯ

Народилася в м. Херсоні, Завжди мріяла стати художником та дизайнером інтер’єрів, але у своєму рідному місті не змогла розкрити свій потенціал. Та коли в 16 років потрапила до Львова, то зрозуміла шо саме тут її місце. Тому у 2009 році приїзжає до Львова та поступає в Академію Дизайну вчитись на архітектора, та академія проіснувала зовсім недовго і тоді вже на другий рік Аліса переводиться в Академію Мистецтв, де наразі закінчує четвертий курс за спеціальністю – дизайнер інтер’єрів.

Бажання малювати прийшло ще з самого дитинства, тому часто відвідувла художні школи, де і проводила більшість часу.

Коли приїхала вчитись у Львів почала одразу малювати на полотнах та шукати свій стиль в живописі. Незважаючи на те, шо знайти його було непросто, за той час вона намалювала багато картин, та врешті решт відшукала ту тему та образи, на основі який і була створена перша серія робіт «Сучасні Лісові Мавки».

За останні роки навчання у Львові, Аліса також приймала участь у різних загальних мистецьких виставках та арт проектах.

2011рік «Лінія Втечі» - арт виставка в трамвайному депо

2011 рік «Коробкофест» - виставка мистецьких робіт в Музеї Ідей

2012 рік «DEPO №1 _Rave Hаll» - арт виставка в трамвайному депо

2013 рік «Еконяка» - арт проект в Палаці Потоцьких (саме там робота Аліси під назвою «Містична Мудрість» зайняла перше місце інтернет голосування.

Виставка триватиме до 21 червня 2013р.

Контакти

Львів, Площа ринок 13 ( двір)

Галерея під відкритим небом, Арт-центр «Щось Цікаве»

0678369931

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 27 мая 2013