131
Вікторія Сорочинські в рамках фестивалю "Візії" в арт-центрі Я Галерея у Києві (27.05 - 09.06.13)

Вікторія Сорочинські в рамках фестивалю "Візії" в арт-центрі Я Галерея у Києві (27.05 - 09.06.13)

Вс, 09 июня 2013
Киев, Украина
вул. Хорива, 49 Б [на карте]

Арт-центр Я Галерея запрошує на відкриття фотовиставки художниці українського походження Вікторії Сорочинські, що відбудеться в рамках Міжнародного Фестивалю Візуальної Культури «Візії», за підтримки Російського центру науки та культури.


11 червня, в рамках фестивалю, арт-центр Я Галерея у Києві представить також фотовиставку Олександра Каднікова Призма спокою.

Проект Анна та Єва вперше був показаний у рамках «Місяця фотографії в Парижі - 2010». Постановочні сюжети, що відтворюють реальні сцени з життя емігрантів Анни та Єви - це довгострокова авторська робота про взаємини матері та дочки. Проектом Вікторія Сорочинські займається з 2005 року, й після дворічного турне по всьому світу його нарешті буде представлено в Києві. Виставку Анна та Єва презентує сама авторка. На відкритті проекту будуть присутні організатори Фестивалю «Візії», галерист і куратор Павло Гудімов, представники Російського центру науки та культури. На відкритті Вікторія також презентує книгу «Анна та Ева», яка нещодавно була видана в Берліні.

28 травня о 18.30, в рамках творчих зустрічей «Відкритий діалог» Фестивалю «Візії», відбудеться зустріч із Вікторією Сорочинські та презентація альбому «Анна та Єва» в Київській міській галереї мистецтв «Лавра».

Анна та Єва. Вікторія Сорочинські
27.05 - 09.06.13
арт-центр Я Галерея у Києві, на Хорива, 49Б© md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 мая 2013