210
Виставка дитячої творчості «Райдуга на склі»

Виставка дитячої творчості «Райдуга на склі» (30.05-30.06.13)

Вс, 30 июня 2013
Днепр, Украина
вул. Шевченка, 21 [на карте]

30 травня, о 16:00, у Дніпропетровському художньому музеї до Дня захисту дітей відкриється виставка дитячої творчості «Райдуга на склі»


Експозицію склали твори живопису на склі 30-ти вихованців Дніпропетровського обласного дитячо-юнацького кіноцентру «Веснянка» віком від 9 до 19 років, котрі мають власний погляд на життя і бажають показати його поціновувачам мистецтва.

Виставка проходитиме у рамках виховної програми кіноцентру «Обдаровані діти – надія України». «Веснянка» проводить активну роботу зі збереження і розвитку народних мистецтв. Педагогам центру Ніні Петрівні Довгялло та Світлані Михайлівні Кольцовій вдається розвивати дитячу фантазію за допомогою ефектної техніки – живопису на склі, що бере початок з народного джерела.

2011 року твори живопису на склі вихованців «Веснянки» експонувалися у Національному центрі українського мистецтва – київському музеї Івана Гончара. Виставка мала неабиякий успіх не тільки у звичайних відвідувачів, а й у фахівців. Високу оцінку дитячим роботам, позитивним, близьким до сучасного життя і народного побуту, дав Олександр Рак – художник, реставратор музею, син відомої народної майстрині Анастасії Рак, котру французи за її виняткові живописні роботи на склі назвали українським Матіссом.

У стінах Дніпропетровського художнього музею твори «веснянківців» експонуються щороку – музей завжди радо відкриває двері юним талантам. Майже третину робіт, репрезентованих на виставці «Райдуга на склі», створено 2013 року. Останнім часом до «Веснянки» прийшли нові талановиті діти зі своїм поглядом на засоби, теми та стилістику старовинної техніки; виникли нові матеріали, яскраві фарби, цікаві сюжети.

Виставка «Райдуга на склі» працюватиме у ДХМ по 30 червня 2013 р.

Адреса музею: вул. Шевченка, 21

Тел.: 744-60-35, 47-33-38 (каса)© md-eksperiment.org

Опубликовано: 28 мая 2013