378
Праздник Холи в Киеве

Свято Холі в Києві 2013

Вс, 30 июня 2013
Киев, Украина
о. Труханов [на карте]

У Києві 30 червня вперше пройде індійське свято весни і фарб Холі, на якому всі бажаючі зможуть покидати фарбами і прийняти участь у флеш-мобі.


Свято Холі відбудеться 30 червня на території екстрім-парку X-park, що знаходиться на Трухановому острові. Початок призначено на 12:00, але гостей почнуть пускати з 11:00. Примітно, що вхід на свято Холі буде безкоштовним, платними будуть тільки спеціальні фарби, які можна буде легко змити. Організатори свята Холі також підкреслили, що флеш-моб проходитиме за будь-якої погоди.

"На території будуть присутні різноманітні розваги, художники боді-арту, розпис мехенді, сувенірна атрибутика, діджеї будуть розважати людей хорошою музикою, а для найменших гостей будуть аніматори і хореографи танцювальних жанрів Індії, їжа, вода, морозиво продаватимуться за доступними цінами, у вас буде можливість перекусити і попити ", - повідомили ініціатори свята Холі на своїй сторінці Вконтакте.
Крім того, запланований рок-концерт, а також масові битви водою і фарбами. Діджеї будуть працювати з 12:00 до 18:00, а концерт розпочнеться о 19:00.

30 червня 2013 на Трухановому острові© md-eksperiment.org

Опубликовано: 04 июня 2013