6736
Фестиваль РЕСПУБЛИКА 2013

Фестиваль РЕСПУБЛІКА 2013

Вс, 15 сентября 2013
Каменец-Подольский, Украина
Каменец-Подольский [на карте]

Третій міжнародний фестиваль, три фестивальні дні, 40 кращих музичних колективів країни та зарубіжжя, 20 райтерів з Австралії, Німеччини, Італії, Іспанії, Польщі, України, Росії


Третій міжнародний фестиваль «Республіка 2013» відбуватиметься із 1 по 15 вересня у місті Кам’янець-Подільський.

Завдяки своїй антикомерційній схемі проведення (усі зароблені кошти оргкомітет витрачає на створення великих малюнків на фасадах будинків у депресивних районах міста), фестиваль набув шаленої популярності як серед молоді, так і серед митців України та світу.

Цього року у фестивалі візьмуть участь понад 40 музичних колективів із України, Росії, Білорусі, Грузії.

Переважну більшість гуртів ми обираємо серед колективів із чіткою соціальною позицією або серед музикантів, які підтримують ідею фестивалю Республіка. (Ляпис Трубецкой, Тартак, LOUNA, Сергій Бабкин, С.К.А.Й., Валентин Стрикало, Аддіс Абеба, МегамасС та багато інших).

Уночі під відкритим зоряним небом на території фестивалю триватимуть літературні читання та акустичні виступи.

У художній частині участь візьмуть біля 20 художників-муралістів із таких країн як Австралія, Німеччина, Італія, Іспанія, Польща, Україна, Росія.

У рамках фестивалю ми також втілимо проект «Мистецька інтервенція у міський простір», під час якої будуть розписувати фасади 10 будинків у різних районах міста. Аби зробити проект партисипативним, до створення мистецького продукту спробуємо залучати людей з немистецького середовища (мешканців будинків, перехожих). Цей захід буде здійснено за підтримки програми і Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України».

Також традиційно, у рамках фестивалю, відбудеться екологічна акція з прибирання канйьону річки Смотрич. До акції ми плануємо залучити приблизно 300 волонтерів – місцевих мешканців та гостей фестивалю.

Нагадуємо, що на фестиваль «Республіка» організовані автобусні тури з різних міст України та Білорусі.

Фестиваль "Республіка 2013" 13,14,15 вересня.

Про фестиваль РЕСПУБЛІКА

ЛЯПИС ТРУБЕЦКОЙ на фестивале Республика 2013


|̳̿.̳̿

̳̿

̳̿|© md-eksperiment.org

Опубликовано: 10 июня 2013

Видео