415
Виставка ”Фотохудожник” у фортечній галереї “Бастіон”.

Виставка ”Фотохудожник” у фортечній галереї “Бастіон”.

Вс, 30 июня 2013
Ивано-Франковск, Украина
пров. Фортечний 1 [на карте]

Чергова група школи фотографії ”Фотохудожник”, яка діє при Івано-Франківській обласній організації  Національної спілки фотохудожників України, завершує процес навчання традиційною підсумковою  фотовиставкою, яка відкривається  14 червня 2013 року у фортечній галереї “Бастіон”.


25  учнів школи протягом 3-х місяців слухали лекції з теорії фотографії , а також брали активну участь у виїзних і практичних заняттях. Заняття по фотозйомці пейзажу і макрозйомці проводилось протягом 2-х днів у Карпатах, в мальовничому селі Микуличин. У мистецтві архітектурної  зйомки учні вправлялися в Підгорецькому та Олеському замках, що на Львівщині та  на вулицях денного і нічного Івано-Франківська.

Кожен із випускників школи мав можливість повправлятися в студійній фотозйомці у професійній фотостудії під керівництвом фотохудожника Яреми Проціва.

     Навчання в школі проводили досвідчені педагоги, члени НСФХУ:

Ярема Проців,Микола Калитчук.  Вони допомагали учням освоїти техніку фотографії, розвинути в собі витонченість світосприйняття ,виробити власний авторський стиль. І хоча всі учні школи різні за фахом, віком, вміннями та навичками, та іншими показниками, - все ж усі вони навчались з однаково великим захопленням і старанням, що і дало відповідний позитивний результат.

   Випускники школи представляють на виставці 50 робіт, практично у всіх жанрах фотографії. За результатами навчання всі учні отримують сертифікат про здобуті знання, виданий Івано-Франківською обласною організацією НСФХУ. Наші випускники ідуть в життя з умінням бачити навколишню красу крізь об’єктив, а фотошкола гостинно відчиняє двері для нових студентів, які мають бажання вчитися творити світлини, і зупиняти миті прекрасного,  ділитися побаченим з тими, хто любить художню фотографію.  

Куратор виставки  МИКОЛА КАЛИТЧУК

Тел. 0679234935, 0954322337

 © md-eksperiment.org

Опубликовано: 14 июня 2013