392
НІЧ У ЛЬВОВІ. ТЕАТРАЛІЗОВАНА ЕКСКУРСІЯ ПІДВАЛАМИ РАТУШІ

НІЧ У ЛЬВОВІ. ТЕАТРАЛІЗОВАНА ЕКСКУРСІЯ ПІДВАЛАМИ РАТУШІ

Вс, 14 июля 2013
Львов, Украина
Площа ринок [на карте]

12, 13, 14 липня з 22.00 всі бажаючі матимуть чудову нагоду провести «Ніч у Львові» разом з Львівським академічним театром «Воскресіння».


У рамках акції учасники отримають унікальну можливість пройтися підвалами старої Ратуші, які досі були зачинені для простих людей. Ви матимете нагоду потрапити у минуле: пройтися підвалами Ратуші, де відбуватимуться театралізовані ефекти, та здійснити театралізовану екскурсію у дворик Львівської Ратуші разом з акторами Львівського академічного театру «Воскресіння», які влаштують Вам незабутній вечір. А вогняна середньовічна інсталяція з оживанням скульптур Пінзеля від майстрів театру «Воскресіння» в дворі Ратуші залишиться в Вашій пам’яті надовго. Всі бажаючі зможуть сфотографуватися з нашими магічними світляками! Середньовічна музика, атмосфера минулого часу, вражаючі актори на ходулях, рицарські бої та вогняні магічні світляки неодмінно додадуть Вам хвилю позитиву та залишать приємні враження ще на довгий час.

Проведіть «Ніч у Львові» з нами!  

Поспішайте за квитками в театр «Воскресіння» вже зараз!

Ціна квитків:  40грн. Квитки можна придбати завчасно в театрі Воскресіння за адресою: пл.Г.Григоренка,5, або безпосередньо в день акції перед входом в підвали Ратуші.

Довідки за тел.261 63 10.© md-eksperiment.org

Опубликовано: 23 июня 2013