196
Виставка сувенірної зброї "Іржа на лезі" подовжується до 8 липня

Виставка сувенірної зброї "Іржа на лезі" подовжується до 8 липня

Пн, 08 июля 2013
Днепр, Украина
вул. Червона, 11 [на карте]

Виставка сувенірної зброї "Іржа на лезі" (історичні реконструкції кузні Сергія Комарова) подовжується до 8 липня за багаточисельними проханнями відвідувачів та бажаючих відвідати виставку!


З 22 червня по 8 липня 2013 р. виставка холодної зброї "Іржа на лезі" представляє відвідувачам культурного центру "Арт-Вертеп" колекцію робіт коваля Сергія Комарова.

 Колекція складається зі зброї довгоклинкової та ножів, які були відтворені за зразками дніпропетровського історичного музею ім. Д.І.Яворницького, а також за матеріалами дослідників та краєзнавців, серед яких Олег Репан, з руки якого вийшла в світ праця "Іржа на лезі. Лівобережне козацтво і російсько-турецька війна 1735-1739 років".

 Майстер відтворював як зразки зрої та їх зовнішній вигляд згідно історичних пам'яток, так і спосіб виготовлення самої сталі, що носить назву "дамаської"!

Вивчаючи та заглиблюючись в дослідницьких та наукових матеріалах, Сергій Комаров створив, тобто реконтруював, цілу колекцію довгоклинкової зброї козацьких часів, а також виконав в такому ж дусі колекцію мисливських ножів, і так званих "офісних" ножів, які більше скидаються на ножі часів гетьманських)

Вироби декоровані різними металами (срібло, латунь, мідь), кістками та рогами тварин, камінцями (янтар, уральські самоцвіти), девев'яними вставкими з горіхового, сандалового, дубового дерева.

Також експозицію доповнюють ексклюзивні зразки географічних карт України періоду 15-18 століть з приватної колекції Мелора Назарова.

Тож, запрошуємо бажаючих відвідати та відчути красу та велич справжнього бойового духу, якою наповнена виставка "Іржа на лезі".

Адреса: культурний центр "Арт-Вертеп" (вул. Червона, 11)

22 ЧЕРВНЯ - 8 ЛИПНЯ 10:00-19:00

пн-пт: 10:00 - 19:00

сб-нд: 11:00 - 18:00

Вхід вільний!

Деталі та акредитація преси: 066 272 26 24© md-eksperiment.org

Опубликовано: 27 июня 2013